PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613965}
7,5 84
oceny
7,5 10 1 84
The 3rd Birthday
powrót do forum gry The 3rd Birthday

Ja zacząłem dzisiaj. Gra świetna, ale o co chodzi, z tą podmianą dna?

ocenił(a) grę na 8
Robert831231

Ja skończył wczoraj. Gra nawet spoko. Graj dalej, a połapiesz wszystko :)

ocenił(a) grę na 8
mark1618

Połapiesz wszystko? Trudno cokolwiek połapać, a grałam kilka razy, przeczytałam chyba całą wikię i kilka for (?) o PE xD Really, ta gra jest jedną z najbardziej porąbanych fabularnie gier.. jednak sam gameplay całkiem przyjemny ;]

Raksha

ja teraz gram, gra ujdzie ale swojej ceny na razie nie jest warta
ta gra oparta jest na czymś(film/anime czy coś takiego) ?

ocenił(a) grę na 8
Raiton

Nie, to po prostu trzecia część Parasite Eve.

ocenił(a) grę na 8
Raksha

Z PE ma tyle wspólnego że jest Aya ale nie jest to ani bezpośrednia kontynuacja ani prequel. Mitochondria poszły w odstawkę a fabuła nawet jak na Square Enix jest nieźle poryta :) Za taką cenę teraz niemożna nie kupić (50zeta wersja Twisted z mini artbookiem)

ocenił(a) grę na 6
Raksha

Oczywiście, że da się połapać. Wystarczy przeczytać wszystkie notatki, które są zawarte w komputerze, który jest w CTI. Wiele informacji można znaleźć na FAQ'ach. Polecam robić jak najwięcej Feats'ów a wtedy gra staje się przyjemniejsza.

ocenił(a) grę na 10
Teppou

Gra dopiero wciąga na poziomie Insane zaliczając oczywiście wszystkie Featsy. Przeszedłem ją dokładnie 20 razy, w tym około 6-7 razy na Insane. Zrobiłem wszystko co było do zrobienia, odblokowałem wszystkie bronie, ulepszenia, stroje (uwielbiam ten Lightning), wszystkie tablice DNA mam na 25lvlu, Aya na 99lvlu. Mimo to dalej lubię zagrać. KLIMAT tej gry sprawia, że całkowicie odpływam.
Przechodziłem PE i PE2 na PSX i były to jedne z najlepszych gier na tę konsolę, zaś The 3rd Birthday to coś innego, nie znaczy gorszego. Dla mnie to najlepsza gra na PSP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones