PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10036474}
7,1 241
ocen
7,1 10 1 241
The Traitors. Zdrajcy
powrót do forum programu The Traitors. Zdrajcy

W odcinku szóstym odpada drugi zdrajca. To oznacza, że Dominika musi dobrać sobie inną osobę do pomocy. Moim zdaniem jednak dokonuje złego wyboru - powinna postawić na Joannę, której nikt wcześniej nie podejrzewał, a która znakomicie poradziła sobie w tropieniu zdrajcy i grupa ma do niej zaufanie. Postawiła jednak na Olgę co wydaje mi się błędną decyzją, bo ta jest już podejrzewana przez grupę. Ciekawe jak się to potoczy

krzyche86

Po pierwszych 5 odcinkach w których Dominika grała świetnie, nastąpiły kolejne gdzie eliminacje są dosłownie od czapy i bez sensu. Na tle tych dwoje przypałowców błyszczała intelektem bo ich głupota porażała... niestety gdy ich zabrakło to idzie dostrzec że Domnika też nie podejmuje już logicznych decyzji.

Artemisek

Prawdą jest, że w ogóle cała trójka zdrajców zostało wyjątkowo źle wybrana przez reżysera/producenta. Ta stewardessa kompletnie sobie nie poradziła z zadaniem, robiła jakieś dziwne miny i dla każdego w zasadzie było oczywiste że jest zdrajcą jeszcze przed zebraniem. A to co zrobiła w czasie zebrania, to był dramat i totalna porażka. Po co się w ogóle zgłaszała do programu, tego nie czaję skoro nie umiała przetrwać jednego dnia bez zdemaskowania. Pozostała dwója wypadała tylko trochę lepiej. Ten chłopak unikał towarzystwa, unikał wypowiadania się był ciągle cichy, tak się nie da na dłuższą metę bo przecież wszyscy gracze powinni aktywnie poszukiwać zdrajców. No i Joanna bezbłędnie rozgryzła że jest zdrajcą. No i finalnie jest też Dominika - która w jednym z odcinków na pytanie "Czy jesteś zdrajcą" odpowiada Sandrze "Może jestem". To kolejny przykład świetnej taktyki i braku zachowania zimnej krwi. Nie mówię że to łatwe zadanie, ale w polskiej edycji wyjątkowo źle sobie poradzili. Dla porównania obejrzałem edycją UK Sezon 1 i tam to był majstersztyk zdrajców.

krzyche86

Ale to nie tak, że ona powiedziała nie "może jestem" tylko "każdy może być", tamta tiktokerka co w kapeluszach chodzi przy stole zmieniła jej słowa z tego co mi się zdawało

Artemisek

Ona odpowiedziała na stwierdzenie Sandry "Nie no, ty nie mogłabyś być zdrajcą" - "nie wiem" i dodała "tutaj każdy mógłby być"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones