PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866852}
7,3 2 865
ocen
7,3 10 1 2865
8,7 11
ocen krytyków
The Curse
powrót do forum serialu The Curse

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 8

z cyklu - bo siusiaczka miał jak kredka małego do sikania ledwo zdatnego - jak powiadają poeci..

dobra, żartowałam!

doniośle schiźnięta komedia wielce podejrzana, przeważnie z ukrycia, na przyczajce, w długich ujęciach, bez cięcia ni jeńca, na przekór natfliksowej nekropolii, mocno wykręcona.

emma wymiata na aktorskim wieśle stałym ciągiem na wznoszącej w co już to wznioślej udziwnionych projektach godnym przekazaniem pochodni - jest niczym prawdziwa diva podglebnego kina, meryl streep głębokiego andergranda, mademoiselle huppert iza bella w swoich najlepszych latach.

ocenił(a) serial na 9
Westernik

czemu ty wszystkie tematy nazywasz reminiscencje

ocenił(a) serial na 8
Temahemm

czołem, zacznę od tego, że w końcu jakieś normalne pytanie, za które z góry dziękuję. po siedmiu latach pisania na tym najlepszym z internetowych portali doczekałem się wreszcie jednego normalnego pytania..

jestem w totalnie ekstatycznej euforii!

do rzeczy jednak, bo samo się nie wyjaśni przeca, odpowiedź ma będzie taka: po prostu jestem zbyt leniwy ażeby za każdym razem wymyślać inny. tak zwane niedomogi mam wyobraźni. poza tym jest też powód czysto koniunkturalny. inny z kolei powód jest taki, że wiedząc z góry z czym masz do czynienia z łatwością to pominiesz. jeszcze inny - prawem naturalnej inwersji - równie łatwo to znajdziesz. poza tym treść jest naprawdę tym na co tytuł tematu wskazuje - radosną a solipsystyczną i okołofilmową mikro czyli mini refleksją zgoła wspominkową.

ocenił(a) serial na 9
Westernik

dziękuję za odpowiedź!!!!

ocenił(a) serial na 8
Temahemm

no problemo;)

ocenił(a) serial na 8
Temahemm

by the way dodam: scena z trzeciego bodajże odcinka, w którym nasza para próbuje poniewczaśnie "uwięzić" naturalność spontanicznej a męsko-damskiej jedni sypialnianej w czterech ramach wyświetlacza zrazu smartfona, potem instagrama - to mistrzostwo świata!

ocenił(a) serial na 10
Westernik

boże co to za grafomania. odstaw wattpada

ocenił(a) serial na 8
thenudebiker

a co ja, nicola le strange jestem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones