PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871607}

Platforma

The Rig
5,4 1 123
oceny
5,4 10 1 1123
Platforma
powrót do forum serialu Platforma

Szkoda czasu

ocenił(a) serial na 5

Kolejny serial, który miał potencjał, a zrobiono z niego zwykłą papkę. Po zwiastunie i pierwszym odcinku może się wydawać, że będzie tu więcej mroku, scen niczym z Mgły. Zamiast tego w sumie dostajemy jakiś pseudoekologiczny traktat o uśpionym organizmie sprzed 300 milionów lat. Do tego dochodzą papierowe postaci, w większości słabe i drewniane aktorstwo - Molly Vevers, która gra Heather to poziom Dlaczego ja. Nie można zapominać o głupotach scenariuszowych, irytujących postaciach. W sumie dobrze, że było tylko 6 odcinków.

ocenił(a) serial na 2
mistrzyoda87

Szacun za to, że dobrnąłeś do końca. Ja wymiękłem po 1,5 odcinka. Ani Steve Arnott ani Mike Dryden nie są w stanie przekonać mnie do tego gniota.

mistrzyoda87

Dzięki za spojler o organizmie :/

ocenił(a) serial na 6
mistrzyoda87

Serial całkiem spoko, chyba trochę za bardzo marudzicie :)

ocenił(a) serial na 7
krajewskis

Długo się rozkręcał, ale finalnie jakoś to doszło do poziomu dobry :) Gdyby nie to, że skupiałem się na walijskim akcencie i nauce angielskiego to też bym odpuścił. Ale poszedłem dalej i końcówka wynagrodziła początkowe odcinki.

użytkownik usunięty
uczensaibaby

No widzisz, jesteś dzielniejszy niż ja. Ja sobie włączyłam angielskie napisy bo niektórych akcentu za nic nie mogłam zrozumieć.
Też uważam, że show nie najgorsze. Aktorsko mieszanie, ale główne postacie są grane dobrze.mi się też muzyka podobała

ocenił(a) serial na 7

Po takiej dawce regionalnego angielskiego wcale się nie dziwię ludziom, którzy jadą do Wielkiej Brytania i ni w ząb nie mogą się dogadać pomimo ukończonych u nas z wyróżnieniem kursów ;) Niektóre dialogi to tak jakbym angielski słyszał pierwszy raz w życiu :)

użytkownik usunięty
uczensaibaby

Oj tak. Mam też problem jak są aktorzy z Menchesteru bądź Texasu. Po czasie da się przyzwyczaic, jednak jak rzadko ma się styczność to troszkę ciężej.Wracając do serialu nie uważam by było aż tak za dużo papierowych postaci. Miałam wiele podobnych w swoich doświadczeniu w teamach. Zawsze się znajdzie służbista, karierowicz, egoista, ludzie-owieczki co idą za tłumem zamiast myśleć o najlepszym rozwiązaniu. No i "normalni' ludzie też są.Zgodzę się, że Heather bardzo słabo. Nie pasuje do pracownicy na platformie tak jakoś wydaje mi się, że byłaby "twardsza" by sobie dać radę w bardzo męskim gronie

ocenił(a) serial na 7

Dla mnie na początku wkurzający był realizm bycia na platformie. Wiem, że nie mieli dużego budżetu, ale takie ujęcia mogli lepiej nakręcić. Poza tym przy ostatnim odcinku szczerze stwierdziłem, że warto było go obejrzeć ;)

uczensaibaby

Spora część obsady jest ze Szkocji, więc nie ma się czemu dziwić.

uczensaibaby

Myślałem, że to szkocki serial. Widać tam szkockich aktorów. Skąd walijski akcent?

ocenił(a) serial na 1
per333

Na platformie wiertniczej jak na statku, pracują ludzie z całego świata.

ocenił(a) serial na 9
uczensaibaby

Racja ja już czekam na 2 sezon

ocenił(a) serial na 7
mistrzyoda87

Ja wpierw myślałem że to będzie kiczy tym bardziej ta mgła i taka specjalnie podsuniętą podpowiedź która okazała się delikatnym wprowadzeniem w błąd czyli książka. Chodzi o to że był już taki film że koło jak spał to wydarzały się dziwne rzeczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones