PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867212}

My Name

Ma-i-ne-im
7,6 5 892
oceny
7,6 10 1 5892
My Name
powrót do forum serialu My Name

Świetny serial

ocenił(a) serial na 8

Oglądając go czułam po prostu, że ktoś chce mi opowiedzieć historię, bez zbędnej ideologii, polityki, pozwolono mi się wciągnąć w coś całkowicie nowego. Dobry scenariusz, aktorzy, muzyka. Nie przypuszczałam, że jeszcze natknę się na coś takiego. Postura głównej bohaterki faktycznie nieco nieadekwatna do umiejętności, ale ma to swój urok. Zdecydowanie polecam.

Zora_as

Przecież właśnie scenariusz był fatalny, już pomijam że autor scenariusza wziął kilka innych azjatyckich filmów i połączył w 1, ale właśnie te jego minimalne autorskie dodatki zepsuły wszyskto. Główna bohaterka jest wybitną idiotką, final boss bez żadnego wyjaśnienia szuka śmierci, do tego kilka błędów w fabule.

ocenił(a) serial na 8
Bartus0077

Niestety jest to moja druga koreańska produkcja, więc nie mam tak dobrego porównania jak Ty. Nie oceniam serialu w kategorii wybitnego dzieła, klasyka, raczej zwykłej, codziennej rozrywki. Ale jest dobry, nie jest nachalny, dzieje się w Korei, więc mamy samych Koreańczyków i to jest naprawdę fajne. Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli, ale dziękuję Ci za Twoje spostrzeżenia :)

Bartus0077

Nie nazawałabym jej idiotką, raczej jej problemy z oceną sytuacji wynikają z jej trudnego położenia, doświadczeń, które przeżyła i traumy związanej ze śmiercią ojca. To wszystko zaciemnia jej osąd i powoduje, ze nie dostrzega czegoś, co jest przecież oczywiste, osoby, która zabiła jej ojca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones