PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811978}

Jak nas widzą

When They See Us
8,2 27 899
ocen
8,2 10 1 27899
9,2 4
oceny krytyków
Jak nas widzą
powrót do forum serialu Jak nas widzą

Serial strasznie się ciągnie. Można zobaczyć tylko pierwsze dwa odcinki i dać na zakończenie. Nic się nie straci. Nie wiem skąd taka wysoka ocena. Jak dla mnie max 6

ocenił(a) serial na 8
Dariusz_Smolski

No właśnie mocno nierówny. Pierwsze dwa odcinki to miazga, trzeci jeszcze całkiem ok, ale potem nuda.

ocenił(a) serial na 7
Dariusz_Smolski

Dokładnie, ta ocena to chyba wypadkowa tego, że ostatnio ciężko znaleźć coś przyzwoitego do oglądania. Mnie najbardziej raziły tutaj emocje i relacje między bohaterami, ich rodzinami - wszystko mocno nijakie, sztuczne po prostu słabo wyreżyserowane, a to na tym opiera się głównie serial. I jako, że ten serial ma póki co bardzo wysoką ocenę, nie mogę powstrzymać się od porównania go do niedawno powstałego Czarnobyla. W Czarnobylu każdy element, muzyka, fabuła, reżyseria, zdjęcia, aktorzy, emocje, wszystko to buduje niezapominany klimat, jest na niesamowicie wysokim poziomie i zostało nagrodzone przez ludzi. W serialu "Jak nas widzą" nawet jeden element nie był tak dobrze zrobiony, w tym również fabuła czy emocje, które tu miałby grać pierwsze skrzypce - dla mnie poległy i nie mają nawet zbliżenia do tych w serialu zrealizowanym przez HBO.
Pozdrawiam

Dariusz_Smolski

Strasznie się ciągnie?

ocenił(a) serial na 6
Dariusz_Smolski

Zgadzam się. Pewnie chodzi o emocje jakie wzbudza i na tej podstawie ludzie głosują. :)

ocenił(a) serial na 7
Dariusz_Smolski

Dwa pierwsze odcinki dobre. Gdyby z trzeciego i czwartego zrobić jeden odcinek to może utrzymał by poziom dwóch pierwszych. Czwarty odcinek tak słaby że się oglądać nie da, bo ile można oglądać jak koleś siedzi w izolatce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones