PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629106}
7,6 8 098
ocen
7,6 10 1 8098
Another
powrót do forum serialu Another

Ja najbardziej lubię Izumi i strasznie smutno mi było,gdy umarła. Teshigawara też był fajny :)

ocenił(a) serial na 8
paula000

Mochizuki, bo też uwielbiam sztukę, Teshigawara za humor :) polubiłam takżę Misaki Fujiokę (w odcinku dodatkowym), a Mei bez szału, ale była w porządku.

ocenił(a) serial na 9
paula000

Mi przypadła do gusty Reiko biedna Reiko :)

ocenił(a) serial na 7
paula000

Mi również przypadła do gustu Izumi :)

ocenił(a) serial na 10
paula000

Najbardziej podobała mi się tajemnicza Mei Misaki.

ocenił(a) serial na 9
paula000

Z charakteru była faktycznie ciekawa. Wbrew pozorom, zarówno uczuciowa, jak i silna postać. "Ludzie mnie nie lubią, ale ja mam ich chronić, a nie wzbudzać sympatię. Już raz straciłam brata...". Dorzućmy do tego całkiem ciekawą rywalizację z Mei o Kouchiego i świadomość, że przegrywa z "duchem", a mimo to ograniczała się w szorstkości wobec Misaki. Postać jak najbardziej wzbudzająca podziw.

Jednak trudno nie stwierdzić, że główną gwiazdą jest tu Mei.

ocenił(a) serial na 5
Ketosz

Mei jest intrygująca dopóki się nie dowiadujemy, że jednak jest żywą osobą z krwi i kości.
Potem jest już troszkę gorzej, ale wciąż da się lubić. Pod koniec jednak mnie osobiście strasznie
raziła jej kompletna bierność gdy na Kochiego napadali inni uczniowie podczas pożaru.

ocenił(a) serial na 7
paula000

W anime Akazawa, w mandze Mei.

paula000

Reiko, Akazawa, Teshigawara, Mochizuki i Mei z Kouichim

ocenił(a) serial na 9
paula000

Mei. Misaki Mei.

paula000

Mei, Teshigawara i Akazawa to oczywiście moje ulubione postacie ;p

Karirsu

Btw. Teshigawara nawet trochę ze mną mi się kojarzył jak sobie te żarty stroił ;D

ocenił(a) serial na 8
paula000

Mikasa oczywiście :)

ocenił(a) serial na 9
paula000

Misaki za tajemniczość przyprawiającą o dreszcze, szczególnie zanim dowiadujemy się, że jest cżłowiekiem a nie duchem. Lubiłam też silną i wyszczekaną Akazawe.

ocenił(a) serial na 9
xChouchoux

Akazawa , za siłę charakteru i gotowość do walki.

ocenił(a) serial na 9
paula000

Ja bardzo lubię Izumi Akazawę. Może się wydawać typem Tsundere, ale tak na prawdę nie jest złą osobą. Po prostu ona chciała jak najlepiej dla swojej klasy. Była zdolna zrobić wszystko, by ją chronić. Bardzo mi jej było szkoda, kiedy zginęłą. Ale to była taka "piękna" śmierć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones