PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685357}

Almost Human

7,2 6 161
ocen
7,2 10 1 6161
Almost Human
powrót do forum serialu Almost Human

Dorian kobietą?

ocenił(a) serial na 8

Od razu pisze, że postać mi się podobała jak i relacja pomiędzy nim i Johnem, ale wydaje mi się, że gdyby zamiast Michaela Ealy grała np. by nie dalej szukać Minka Kelly, to serial by przetrwał (ale pewnie wystarczyło by tylko gdyby odcinek 9 puścili na końcu). bo gdyby DRM-em była kobieta to oprócz wątku "czy człowiek może zaufać czującej w pełni samoświadomej maszynie" (który czasami się pojawiał w serialu) pojawił by się wątek "czy robot też może pokochać a człowiek może to odwzajemnić i czy ludzie to z akceptują" itp. według mnie to mogło by się udać. :)

Szkoda, ze serial anulowali ale czego można było się spodziewać po Foxie często anulował dobre seriale i często był wyśmiewany (Family Guy, Simpsonowie, Futurama), ale jest nadzieja ponoć kilka stacji jest zainteresowana zakupem praw do serialu oraz istnieje petycja w sprawie wznowienia serialu pod tym adresem http://www.change.org/p/save-almost-human# :)

nieznajomy43

No właśnie lepiej, że nie, bo serial zmieniłby się w jakieś roboromansidło dla gimbusiar.
Tego serialu szkoda, ale skoro już wspominasz, to Family Guy powinien był się skończyć na 6 sezonie, a Simpsonowie już w latach 90tych i odwieszenie tych seriali skierowało je na prostą drogę do miernoty i schamienia.

nieznajomy43

Zgadzam się pierwsze co przychodzi na myśl to że powinien być taki wątek, pewnie wielu ludzi zawiedli scenarzyści. Choć z czasem przekonałem się do roli Doriana to relacja z kobietą androidem powinna być chociaż jako 2-planowa postać, z pewnością pomogło by to serialowi bo nie znajdzie się wielu takich wątków (może poza Battlestar galactica-choć i tak androidy były bardzo ludzkie poza tym że było "powiedziane" że sa maszynami, a w tym serialu lubili pokazywać części)

nieznajomy43

W 2 sezonie Dorian mógłby ulec uszkodzeniu i trzeba by było przenieść oprogramowanie do ciała kobiety-androida.
Dzięki temu oprócz wątku romantycznego pojawiłby się watek robo-gender :P

ocenił(a) serial na 8
Qjr

który pojawiał się często w anime Ghost in the Shell. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones