Michalina Robakiewicz

5,4
401 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michalina Robakiewicz
jacek12121

tak światem rządzą znajomości :D

jacek12121

Nie wiem na jakim świecie żyjesz, ale to jest całkowicie normalne w szołbizku. Układy, układziki.

boolion

Czy tylko w szołbizku??? A jak idziesz do jakiejkolwiek firmy na rozmowę kwalifikacyjną i rywalem twoim jest córka brata szwagra Pana prezesa to zgadnij kto tę robotę dostanie?

boolion

A po za tym widzów podniecają dzieci znanych rodziców. Wzrasta wtedy oglądalność. Każdy wtedy siedzi przed telewizorem i porównuje: podobna czy nie podobna, tak samo utalentowana czy nie :)

darba

Hmm, mnie to jakoś nie "podnieca". Większość ludzi to raczej drażni. Myślę, że tu nie ma żadnych ukłonów w stronę widza. Raczej tworzą sobie hermetyczne środowisko, oszczędzając przy tym czas i pieniądze na castingach. Akurat z Michaliną to był dobry wybór moim zdaniem, gra nie najgorzej i jest śliczna.

jacek12121

No niestety , tak to jest nietylko w Polsce , beztalencia grają w filmach czy serialach , jak ta pani o której piszemy , drewno , ona nie gra , ona występuje , żart jakiś , a tylu młodych ludzi po studiach aktorskich nie ma angaży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones