Michael KeatonI

Michael John Douglas

8,3
50 296 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Keaton

On jedyny był w tej roli był świetny. Naturalny i taki. . . . . nie wiem jakby to ujać, taki "prawdziwy". Doskonale wpasował sie w tą role. Potem był Kilmer który był taki sobie, pomyłka w postaci Clooneya i nieporozumienie jakim był Bale. W mojej pamięci zawsze pozostanie jako Batman

mim1312

Tak, tak i jeszcze raz tak

mim1312

Trzy razy tak.

mim1312

Jeśli chodzi o Clooneya to jak dla mnie to on nie był zły jako Batman tylko film był kiepski.

użytkownik usunięty
rafus20l

Jako Bruce Wayne może być ale już jako Batman nie był za dobry, nie był w ogóle mroczny, zachowywał się jak celebryta...

użytkownik usunięty
mim1312

Bale był świetny, a skoro oceniasz go niżej od Kilmera i Clooneya to nie mogę tego inaczej skomentować niż facepalmem.

Keaton - wiadomo, najlepszy, najmroczniejszy, najbardziej przekonywujący i najbardziej orgazmiczny Batman, przynajmniej dla mnie jako fana :P

A jak mam go ocenić? Charczący dziwak. Patrząc na jego Bruce'a Wayne'a można od razu powiedzieć" on ma jakiś sekret, z nim jest coś nie tak". Każdy normalny skumałby się że on jest Batmanem.
Keaton jest taki że po nim sie możnaby tego nie spodziewać.

10/10. Bale swietny ale trzeba pamietac, ze Batman Burtona i Batman Nolana to nie ta sama postac. Tak jak mowisz - prawdziwym Nietoperzem byl tylko Keaton. 'orgazmiczny' - oooo, tak! ;) on i Michelle Pfeiffer to byl sam seks na ekranie. jesli chodzi o innych Batmanow - najgorszy byl Clooney, film tez byl slaby, tak slaby, ze nawet nie pamietam tytulu

mim1312

PRAWDA

mim1312

Jeszcze był Adam West w serialu tv Batman z lat 60 i jeszcze kilku innych.

Ruben_fw

*Odkop* tak West też dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones