Michael KeatonI

Michael John Douglas

8,3
50 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Keaton

Który z panów waszym zdaniem zagrał postać Batmana?
http://www.filmweb.pl/topic/865688/Christian+Bale+vs.+Michael+Keaton.html#216629 0
Głosów z tego forum nie będę brał pod uwagę. Chcesz wziąsć udział link wyżej.

użytkownik usunięty
Redox

"Który z panów waszym zdaniem zagrał postać Batmana?"

powinno chyba być "zagrał LEPIEJ postać Batmana", bo przecież obaj go grali;P

słuszna uwaga ;]

Wiem wiem ;p Poprawiłem na forum Bale

Redox

Keaton, wersja jaką Barton przedstawia bardziej do mnie przemawia

Redox

Christian Bale :)

Redox

keton :)




(twój siusiaczek za krótki)

użytkownik usunięty
ghoul_

Keaton, co nie znaczy, że Bale zagrał źle.

Keaton... bardziej go lubię niż Bale'a, nie wiem czemu, ale Batman Michaela bardziej do mnie przemawia.

Piano_222

Keaton oczywiście ;)


za krótki...;>
.

Racja dla mnie też Keaton

Redox



rzecz oczywista, Michael Keaton


użytkownik usunięty
Redox

Keaton moim zdaniem, ale bardziej podobal mi sie dark knight.

użytkownik usunięty

Każdy z nich był dobry w swoich czasach, chociaż uważam, że w Mrocznym rycerzu Bale wypadł nieco blado, na tle początku. Do Keatona nie mam żadnych zastrzeżeń.

Keaton zagrał lepiej od Bale ale Dark Knight jest o klase lepszy niż Batman Burtona..

Vangelis7

Dark knight jest normalny, zwyczajny, po prostu film. Burton artysta- nie przekazuje scenariusza lecz wypaczoną przez własną psychikę jego wizję. Stąd tacy aktorzy, stąd efekt. Później Burton nadużywa prawdopodobnie różnych substancji ale w 1998 roku jest jeszcze młody i dobrze sobie radzi z hmm :)

Vangelis7

Zmieniam zdanie po 3 latach :d Stawiam na Bale'a :D

Redox

Nie zapominaj że przez ostatnie 20 lat w postać Batmana wcielali się również Val Kilmer i George Clooney! Ja stawiam na Bale'a!

Redox

Sepleniący Bale jest komiczny. Tylko Keaton.

rock79

Również stawiam na Keatona. Najlepszy z całe czwórki. Swoją drogą, czy ktoś wie dlaczego nie zagrał w filmach ,,Batman Forever" oraz ,,Batman i Robin"?

Tom_96

Keaton miał inny pomysł co do III części Batmana. Chciał nakręcić prequel (coś w stylu Batman: Początek) ale twórcy mieli inną koncepcję, dlatego wycofał się z projektu. Chyba miał racje bo kolejne części są dużo słabsze.

rock79

Dzięki. Rzeczywiście szkoda że się nie zgodzili. 4 nie jest jeszcze taka zła, chyba największym minusem był tam właśnie Clooney w roli Batmana. W ogóle mnie nie przekonał. Ale 3 to już jest klapa.

Redox

Keaton.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones