Michael Enright

6,0
87 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Enright

Hollywoodzki aktor Michael Enright, który zagrał m.in. w filmie "Piraci z Karaibów" u boku Johnny’ego Deppa, zdecydował się na walkę z islamistami. Artysta nie ma wojskowego doświadczenia.

Michael Enright dołączył do sił kurdyjskich, które walczą z dżihadystami z Państwa Islamskiego. O swoim zaangażowaniu powiedział w wywiadzie dla telewizji Al-Aan TV ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

To nie jest tylko sprawa kurdyjska, to jest sprawa dla całej ludzkości - mówił aktor. Wiadomo, że artysta nie ma żadnego doświadczenia wojskowego. Przeszkolenie przejdzie najprawdopodobniej w mieście Rojava, w którym dołączył do oddziałów.

Nie przyjechałem, żeby uciekać. Przyjechałem, żeby walczyć. Jeśli zginę, to zginę - powiedział.

http://www.rmf24.pl/raport-swiat-kontra-panstwo-islamskie/najnowsze-fakty/news-a ktor-z-piratow-z-karaibow-rzucil-zawod-i-walczy-z-islamista,nId,1827446


azakiel

Jeżeli zamiary ma rzeczywiście prawdziwe i nie robi tego ze względu na rozgłos - wielki props!

boublarz

żąrtujesz? nikt normalny nie ryzykuje życia dla rozgłosu, mógł wybrac milion innych - bardziej bezpiecznych sposobów na rozgłos.

użytkownik usunięty
boublarz

Nie wydaje mi się ... Potrafię oceniać ludzi , a tutaj widzę bezinteresowność .Najwyższe uznanie dla tego pana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones