Martin Landau

7,9
3 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martin Landau

Martin Landau był pięknym mężczyzną, ale jego zdjęcie-wizytówka to zdjęcie starego, schorowanego człowieka. To nie wyjątek. Omawiacie jakiś film sprzed 30 lat, ale zdjęcie aktora dajecie współczesne a nie z roku, kiedy kręcił dany film. Przecież aktorzy obsadzani są w filmach nie tylko ze względu na umiejętności...

joannakruk_2

To rasowy żyd z NY.

Rocky2

I co z tego, przedstawicielu rasy panów? Hollywood został zbudowany przez Żydów, w większości urodzonych w ...Polsce. Takie są fakty. Dali ludziom zabawę, wzruszenia i fantastyczne przeżycia. Chwała im za to!

joannakruk_2

Nigdzie nie napisałem, że "coś z tego". Oprócz tego, jeśli chcesz aby było coś z tego to możesz sobie już we własnym zakresie. Każda sobie stworzy "coś z tego".
Urodzonych w PL - zgadza się. Podobno Goldwyn & Mayer pochodzili z Łodzi, a Raymond Thierry Liebling syn Mojżesza Lieblinga z Francji. Tylko się wychował, wykarmił, wyleczył i wykształcił NA KOSZT Polaków i Polski. Zaraz potem z Polski wyjechał i dorabiał innych.
Czy "Dali ludziom" ? Ja powiedziałbym, że nie "dali" tylko Sprzedali za co otrzymali gigantyczne wynagrodzenie.
Jeśli o mnie chodzi to "Chwała" tylko Panu Bogu. Ludziom może być pamięć i tzw. dobre imię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones