Kevin Jonas

Paul Kevin Jonas II

7,5
529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Jonas

Podoba mi się jego rola w Camp Rock xD
Gra takiego idiotę :D
A najśmieszniejsze jest to że to pasuje do niego :)
Ktoś się zgadza ? x]

Kllamerka

Taak, Nick jest taki nudny a Kevin ma teksty, od których spadam z fotela x). Też mi się podobał w Camp Rock.
Dla mnie mógłby zostać aktorem komediowym, ale to Joe bardziej się do tego nadaje, tylko że w CR nie mógł pokazać swych nadzwyczajnych zdolności xD.

użytkownik usunięty
NarwanyChochlik

fakt, nadaje się do ról komediowych. najlepiej w cyrku. rozśmieszałby bez maski. wystarczy na niego spojrzeć i już.

NarwanyChochlik

hehehe no wiecie ja chce karmnik :PPP;)))

użytkownik usunięty
Kllamerka

nie musi grać idioty. rozumiesz?

Widzę że jednak mam poparcie... :D
Szał xD

użytkownik usunięty
Kllamerka

ty chyba mnie nie skumałaś...

To raczej ty mnie nie skumałeś :)

użytkownik usunięty
Kllamerka

no chyba nie

Kllamerka

No bez przesady! Kevin jeśli chodzi o urodę na tle swoich braci wypada trochę kiepsko... Nick i Joe mają najwięcej fanek. A co do Camp Rocku to jego teksty rządzą!

Kllamerka

no tak Kevin w camp rock puszcza teksty,ale Joe bardziej sie do tego nadaje tylko tam musiał grać takie rozpieszczoną gwiazdke niestety;/A Nick tak sobie;]A jeśli o jego urode to nie ma takiej buzi jak Joe i Nick,ale do brzydkich sie nie zalicza.

Kllamerka

Oessu... chodzi o to że granie idioty do niego pasuje bo wygląda na idiotę!!!!! A o reszcie jego paczki nawet mi nie mówcie! Cała ta "Disney'owska" paczka &%$^#&%$&*%^*#$, no!

Kllamerka

Kevin jest super. Smiałam się z jego tekstóe kiedys i teraz gdy oglądam Jonas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones