Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Kiedyś na lotnisku, jakiś facet spytał jej czy może ją pocałować(obcy-fan) Keira się zgodziła. Autentyk :]
Nie lubie jej.

ladydiamond

...szok?? dziewczyno, gdzie ty zyjesz?? co w tym szokujacego?? A nie lubisz jej, chyba z innego powodu, co?? Pryznaj sie:)
Oj dziewczyny, dziewczyny, kiedy sie pozbedziecie tego waszego kompleksu na punkcie urody?? (...chyba wtedy, kiedy my pozbedziemy sie syndromu macho...:)

ladydiamond

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią w 100% :)
Te argumenty: "nie lubię jej bo nie" są żałosne...
Ludzie dajcie spokój... jak wam się nie podoba to nie wchodźcie na tę stronę i nie zostawiajcie komentów.

Lizzie_Bennett

hehe, normalka. wyobraźcie sobie jaka radoche miał ten fan :) Widziałam filmik w internecie jak Johhny Depp do fanów (w tym przypadku raczej do fanek) z tekstem "one kiss" i pocałował jedną dziewczyne w usta, taki cmok :) dziewczyna była chyba w szoku bo wydała z siebie jakiś dziwny odgłos, cos w stylu smiechu downa ;)

malus

no wąłsnie, ja nie widze w tym nic złego:)

ladydiamond

Całkowicie zgadzam się z Jiimmii-m! A poza tym gdybyś Ty była na jej miejscu to powiedziałabyś do gościa spadaj czy coś w tym stylu?! Nie chciała byś sprawić mu takiej radochy w zasadzie w ogóle się nie wysilając.... dziwne. Ja np. nie uważam czegoś takiego za coś niemądrego. Wręcz przeciwnie, to raczej dobrze o niej świadczy, że zdobyła się na to żeby pocałować jakiegoś obcego faceta, który niekoniecznie musiał się jej podobać, tylko poto żeby w jakimś stopniu go uszczęśliwić. Świadczy to też o tym, że Keira z pewnością nie jest jakąś zadufaną w sobie gwiazdeczką wywyższającą się ponad innych, ale jest w porządku. W końcu nie musiała zrobić niewiadomo czego żeby odrazu się tym gorszyć! W zasadzie to wystarczyło tak niewiele żeby uszczęśliwić tego człowieka i sama nie wiem jak mogłaby tego nie zrobić- oczywiście wymagało to trochę "poświęcenia" (to i tak za duże słowo) z wiadomych względów, ale jak dla aktorki to i tak niezbyt wielkiego; mogła też grzecznie odmówić, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie widzę w tym nic głupiego... i domyślam się dlaczego nie lubisz Knightley... :P

ladydiamond

O ludzie piszesz o tym tak jakby poszła z nim do łóżka przecież to był jeden niewinny, nic nie znaczący buziak i tyle.

Rimmi87

boże robicie awanture o jakis pocalunek ?
fani zrobia wszystko żeby dostac sie do swoich idoli żeby ich dotknąć..
a ten fan poprosił o pocałunek..
a ty nie chciałabyś aby twój ukochany aktor dał Ci buziaka?

NaShI

A moim zdaniem ona nie zrobią tego, żeby go uszczęśliwić tylko żeby ludzie o niej mówili...
I nienawidzę ludzi którzy mówią "Jak nie lubisz to nie wchodź na jej stronę". Ja powiem "Jak lubisz to nie wchodź na jej stronę". Ja nienawidze jej żabowatych ust i złej gry i mam takie samo prawo to napisac jak ludzie którzy by pisali że jes najpiękniejsza na świecie!

ladydiamond

Ja uwazam że jest ładna trzeba jej to przyznac dobrze gra... no i pogratulowac sławy:) Ale to z tym fanem to lekkie przegięcie, mimo to nic do niej nie mam pozdro for all;)

OsAaa

nie wiedze nic złego w tym co zrobila :) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones