Keira Knightley

Keira Christina Knightley

8,0
66 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Keira Knightley

Anna Karenina pokonała Keire... Zresztą jedno jest pewne na produkcję kostiumową z nią
w roli główniaka-amantki ja już biletów nie kupię. Widziałam już tę samą rolę w "Annie
Kareninie", "Księżnej", "Pokucie", "Dumie i uprzedzeniu" i "Doktorze Żywago". Jak pani
Keira wymyśli ze dwie miny więcej niż te dwie które znamy to dajcie znać!;)

emiliafloge

2 miny? Oj dodałaś, ja zauważyłam jedną - otwartą buzie :) Ona jest jak produkcja taśmowa - zmieniają jej tylko ciuchy, tekst, ale miny, ruchy dokładnie te same w każdym filmie.

emiliafloge

Prawda, prawda, nie udźwignęła Kareniny, chociaż, moim zdaniem, i tak wypadła lepiej, niż się spodziewałem. A spodziewałem się totalnej katastrofy.

emiliafloge

Bardzo trafne spostrzeżenie

emiliafloge

Skoro nie podoba Ci się jej gra aktorska to po co się " męczysz" i oglądasz filmy z jej udziałem ?Według mnie Keira jest fantastyczną aktorką . Dużo gorsza od niej jest Natalie Portman bezapelacyjnie.

Vintage_2

Ja napisałam wyżej nie mam zamiaru się dłużej męczyć. Do tej pory nie wyobrażałam sobie ominięcia takich ekranizacji jak "Anna Karenina" no ale skoro nie ma lepszych aktorów to co zrobić...

emiliafloge

oh to przykre naprawdę przykre......... . Keira jest świetną aktorką ja nie rozumiem co się wam wszystkim w niej nie podoba według mnie jest fantastyczna!

Vintage_2

Dobrze dla Ciebie! Bo pewnie jeszcze w niejednym filmie Keira zagra i będziesz mogła iść na nie do kina;)

emiliafloge

milutko milutko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones