Jack WhiteXV

John Anthony Gillis

7,3
532 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack White

Nie ma info o "Another way to die" w filmografii? Wiem,ze to tylko jedna piosenka, ale chyba kwalifikuje się do muzyki? Wyprowadźcie mnie z błędu, jeśli się mylę..

e_regg

Z tego co sprawdziłam, nikt, kto pisał piosenki tytułowe do Bondów, nie ma tego zapisane na filmwebie. Dodam jeszcze, że powinien być usunięty The Lone Ranger, bo muzykę do niego pisze wyłącznie Hans Zimmer.

paulinea

Usuń sama go z obsady tego filmu - każdy użytkownik może to robić ;)

Tak, na filmweb dodaje się tylko kompozytorów muzyki do filmu, nigdy wykonawców piosenek, czy ich autorów.

FAQ:
"Poniższe atrybuty dodajemy wyłącznie jeśli są wymienione w źródle.
(oryginalny temat przewodni) – odpowiednik (original theme) - w pole „rola” należy wpisać tytuł utworu w cudzysłowie (jeżeli jest podany)
(nowy główny temat przewodni) – odpowiednik (new main title theme) - w pole „rola” należy wpisać tytuł utworu w cudzysłowie (jeżeli jest podany)
(końcowy temat przewodni) – odpowiednik (end titles theme) - w pole „rola” należy wpisać tytuł utworu w cudzysłowie (jeżeli jest podany)
(materiały muzyczne) – dodajemy przy nieżyjących osobach, których muzyka została użyta w filmie i widnieją w obsadzie jako kompozytorzy, np. Jan Sebastian Bach

Uwaga! W serialach obowiązkowo należy wejść w profil wymienionej osoby i sprawdzić czy nie ma podanego jednego z powyższych atrybutów. Przykład: Judith Henderson jest autorem oryginalnego tematu przewodniego w Sagwa, the Chinese Siamese Cat.

Nie dodajemy: co-composer, współpraca muzyczna, konsultacja muzyczna, opracowanie muzyczne.

Wyjątek: Istnieje możliwość dodania osób oznaczonych co-composer, ale tylko w sytuacji, gdy są to jedyne osoby odpowiedzialne za muzykę w danym filmie."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones