Iain Glen

7,8
17 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Iain Glen

Poor Jorah! Jest taki uroczy i cudowny, i przystojny, a Daenerys pyta o jakiegoś Daario Naharisa? Poważnie, Dany poważnie?
A tak już na poważnie, to uważam, że Iain wspaniale oddaje uczucia Mormonta opisane w powieści. Bardzo trudno jest samym wyrazem twarzy oddać coś rozpisanego na tylu stronach książki. A w ostatnim odcinku niemalże było słychać, jak pęka mu serce i mimo, że to w tym odcinku były krwawe gody, to nie one zrobiły na mnie największe wrażenie, ale właśnie ta scena, kiedy Jorah mówi jej o tym, że zdobyli miasto, jest niesamowicie dumny, a ona pyta o tego... tego pyszałka, chłopczyka, który ledwo co z pieluch wyrósł... Dany, przemyśl poważnie swojej priorytety ;)

Aleksiss

mam nadzieje ze nie minie nas scena jego pocałunku z daenerys JORAH NAJLEPSZA POSTAC :D

użytkownik usunięty
kamas_web

Z tego co pamiętam ta scena powinna pojawić się pojawić na statku gdy płyneli do Astaportu... więc Jorah nawet tego nie dostanie :|

skąd ta pewność? Sam zabił innego w książce tez duzo wcześniej niz w serialu więc nie skreślaj Joraha. Musi wykonać jakiś ruch myślałem ze wykona go podczas 2 sezonu były takie dwie sceny gdzie się do niej szczególnie zbliżył

użytkownik usunięty
kamas_web

Chciałabym :c ale teraz pojawił się Daario więc trace nadzieje

szkoda mi go total olewka ze strony daenerys szczegolnie było to widoczne w 9 odcinku 3 sezonu (jak zdobyli miasto)

użytkownik usunięty
kamas_web

Nie mam pojęcia jak ona może tego nie zauważać... -,-

no cóż można tylko mieć nadzieje ze jeszcze przed jej wątkiem miłosnym z darrio, Jorah wkońcu coś zrobi w 4 sezonie

Ależ zauważa! Po prostu nie jest zainteresowana.

Aleksiss

No, ale jako agent Varysa już taki uroczy i cudny nie jest:D

nerowing

no niby tak ale przeciez przestał donosić jak sie w niej zakochał

Aleksiss

forever friend-zone :(

Aleksiss

chyba nic w tym dziwnego, kiedy młoda dziewczyna wybiera młodego chłopaka co? A nie rudego dziadka :D :P żartuję, uważam, że Ian jest ok, ale Dany to mała dziewczynka. Jej nie miłostki w głowie, a fajna klata ;p Kiedyś się za głowę złapie... i ile nadal ją będzie miała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones