Gore Verbinski

Gregor Verbinski

7,9
3 379 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Gore Verbinski

robi dobre widowiske kino, a przy tym nie będące tylko bezmózgmim show

Redgard

Piraci nie są bezmózgim show? to ja nie chcę wiedzieć co wedłu ciebie jest bezmózgim show.

sportowiec

Hahahaha aleś walną Buahaha ale masło maślane.
Mówi się, "że jeśli to jest według Ciebie dobre, to już nie chce widzieć co jest złe. "

A ty żeś jebnął tekstem jak łysy włosami o kant kuli :D:D:D LOL

A z bezmózgich to:
Tokyio Drift, American Pie 3,4,5 10, Mamut, Pyton 2, Resident Evil 2/3, Alien Vs. Hunter, Transmorphers, D-War, wszystkie filmy Uwe Bolla, Step Up1/2, Boa vs. Python, Lake Placid 2, Jason vs. Freddy itd. itp.

I jeśli według Ciebie między tymi filmami mieszczą się piraci i krąg to sorry, ale jesteś żałosny, albo nie potrafisz rozróżnić dobrego kina rozrywkowego od gównianego.

Redgard

nie moja wina że twój umysł nie potrafi przetworzyć tak prostego zdania.

sportowiec

Buahahaaha masz racje i nie twoja, że nie masz mózgu buahahahaa alę tępy ćwok dżizusss

Redgard

no debil. po prostu debil. nara fajansie.

sportowiec

buahahahaha sorry, ale jesteś żałosną ciotą. Jaką trzeba lebiegą żeby nie potrafić poprzeć swojej opini argumentami. Buhahahahaha ja napisałem o co mi chodzi i napisze też jesteś wielką kutwą !. Patrz nie argumentuje tego, też jestem tak samo wielki jak Ty! Łałłl czyje się teraz miszczem.

Prawdopodobnie musisz przed kolegami z podstawówki pokazać klasę, ale mnie to h.uj obchodzi, naprawdę. Jeśli chcesz stawiać w jednym miejscy piratów i dzieła pokroju boa vs. Python czy american pie: wesele to jesteś szmaciarzem.

I nie chciałem tego pisać, ale Twój agresywny ton od pierwszego Twojego postu wskazuje, że nie rozwinąłeś jeszcze swojego móżgu tak by zaczać rozmawiać z innymi ludźmi niż twoi znajomi na czacie. Sorry, ale internet to nie rozmowa pod trzepakiem stojąc na hulajnodze jak Ci się wydaje.

A patrząc na twoje Inteligentne komantarze filmów pozostaje tylko współczuć TObie.

Inteligentna wypiwiedźo Testeronie. Bo oceniasz film po plakacie (moim zdaniem de.bil)
http://www.filmweb.pl/topic/589070/jak+si%C4%99+patrz%C4%99+na+plakat+to+od+razu +kojarz%C4%85+mi+si%C4%99+debilne+ameryka%C5%84skie+komedie.html

Na jednym forum każesz komuś pisać po Polsku a na drugim nap.pierdalasz takim pięknym polskim że aż żałość bierze http://www.filmweb.pl/topic/604250/Czy+kto%C5%9B+zrozumia%C5%82+o+co+w%C5%82a%C5 %9Bciwie+biega+w+tym+filmie+.html


Więc po co udajesz jakiegoś wielkiego zioma ???? Skoro ani nie potrafisz dyskutować na argumenty, ani nie potrafisz swojego zdania sklecić w całości. Rozumiem, że dużo czasu zabiera korzystanie ze słownika i w tym momencie CIę rozumiem. Ale jeśli chcesz powiedzieć, że Twoje słowo jest święte i koniec, to jesteś w błędzie. I każdy cżłowiek ma inny pogląd i nie można go besztać za to że ma inną wizję świata niż TY, Czyli bez MTV i popcorniarzy, którzy kochają słuchać Umbrella przy waleniu konia. Sorryyy ale taka prawda. Gdybyś tak nie odpowiedział ostro i atakująco i obrażająco na mój post, rozmowa wyglądała by inaczej, ale wygląda na to, że jesteś zwykłym popcorniarzem. JEŚLI NIE i potrafisz to udowodnić przyznam racje, ale po Twoich wypowiedziach poprzednich trudno coś pozytywnego wywnioskować.

Redgard

internetowi wojownicy poklocili sie na forum hehe

Redgard

Nie snobizujmy się na wielkich krytyków,bo tak naprawdę pewnie niewielka część użytkowników zajmuje się tym profesjonalnie.
Trzeba umieć oddzielić kino artystyczne,autorskie,niezależne od tego komercyjnego,nastawionego na masowego odbiorcę,pełniącego funkcję rozrywkową.
Film komercyjny też może być dobry. I takim filmem moim zdaniem są "Praci...". Niezłe aktorstwo(z wyjątkiem Blooma,który w ogóle jest marnym aktorem),dobra muzyka,świetne efekty specjalne,ciekawe,humorystyczne dialogi - czego więcej oczekiwać ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones