Gore Verbinski

Gregor Verbinski

7,9
3 379 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Gore Verbinski

Z pewnością będzie o nim głośno. Na pewno po olbrzymim sukcesie "The Ring" i jeszcze większym "Piratów z Karaibów" Verbinsky dostanie mnóstwo propozycji pracy.

____OSCAR____

Minęły prawie dwa lata od twej wypowiedzi :) Popularny jeszcze (aż tak) nie jest...

Kismeth

No w sumie nie :( Ale po filmach które nakręcił dotychczas stwierdzam, że to całkiem interesujący osobnik :)

Albertino

moim zdaniem jest to jedno z objawień reżyserskich Hollywoodu ostatnich kilkunastu lat.

____OSCAR____

Jeżeli Verbinski jest objawieniem ostatnich lat to ja chyba przestane oglądać nowe filmy...ludzie co wy gadacie?? Przecież to człowiek który robie głupawe Hollywodzkie filmy które maja ściagnac nastolatków w wakacje do kin- Piraci z Karaibów (jedyny jego udany film) to zasługa J. Deppa i fajnego scenariusza. We wogole ogladaliscie jakies dobre filmy kiedys?

Lenio

Coś ala Emmerich. Filmy kręci raptem poprawne, ale przebajerzone i dla masowej widowni, która nie wymaga wielkiego filmu tylko bezmózgiej orgii efektów specjalnych.

Baphomet

CCCP, ale żeś teraz kaszanę odwalił tym komentem. Verbinski nakręcił cztery dobre filmy, z czego trzy mam w swoich ulubionych. To fakt, że trzecia część "Piratów" okazała się niewypałem, ale to jeszcze na pewno nie znaczy, że ten reżyser się nie podniesie. W Hollywood na pewno ma teraz wysokie notowania i myślę, że jego talent jeszcze się jakoś objawi przy kolejnych filmach.

Lenio

człowieku kup sobie dvd piratów z karaibów, z dodatkami, to moze pojmiesz, jak wiele on w tym filmie robi!!!

szkoda słow na takich ludzi

Lenio

To się nazywa kino rozrywkowe i istnieje ono nie tylko w Hollywood, ale również na całym świecie (jak dla mnie to typowy stereotyp, bo w Hollywood też powstają ambitne produkcje). Nie wiem czemu się czepiasz. Nie każdy kręci ambitne kino. Verbinskiemu jeszcze to nie było to dane. Ale widać, że dobrze się czuje w kinie gatunkowym i potrafi wykreować dobry klimacik np. w piratach, albo w Lekarstwie na życie. Poza tym robienie wysokobudżetowych superprodukcji nie jest wcale takie łatwe i wymaga sporych umiejętności.

____OSCAR____

Totalnie będzie kimś!

____OSCAR____

To, jednak się myliłeś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones