Gabriella Wilde

Gabriella Zanna Vanessa Anstruther-Gough-Calthorpe

7,2
2 461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriella Wilde

Jak można być tak nieprzyzwoicie pięknym? Ona ma absolutnie wszystko - anielską urodę, piękne rysy twarzy, takie delikatne, subtelne, piękną cerę, burzę blond włosów, do tego drobną figurę, wysoki wzrost, ładny kobiecy głos, zniewalający uśmiech... Dochodzę do wniosku, że życie jest bardzo niesprawiedliwe, jednym daje absolutnie wszystko, innym zupełnie nic :-(

użytkownik usunięty
Dorje73

He he, zgadzam się, ale niesprawiedliwe jest raczej to że nie pojedziesz do Wielkiej Brytanii, a nawet jeśli to na krótki czas i nie zdążysz jej zobaczyć, a co dopiero poznać.

użytkownik usunięty
Dorje73

Jeszcze jedno. Zapomniałeś dodać że jest zwycięzcznynią na najdłuższe nogi.
http://www.moejackson.com/2011-gabriella-wilde-winner-of-longest-legs-award-mtv- movie-awards-0606
Są też chyba najpiękniejszymi. :) Eeech z taką jechać na wakacje....

Dorje73

Jak można być tak nieprzyzwoicie pięknym? Ona ma absolutnie wszystko - anielską urodę, piękne rysy twarzy, takie delikatne, subtelne, piękną cerę, burzę blond włosów, do tego drobną figurę, wysoki wzrost, ładny kobiecy głos, zniewalający uśmiech... Dochodzę do wniosku, że życie jest bardzo niesprawiedliwe, jednym daje absolutnie wszystko, innym zupełnie nic :-(

Ładni rodzice, ładne dzieci.

Brzydcy rodzice BRZYDKIE DZIECI !!!!!!!!!

Dorje73

ładniutka i to bardzo , zobaczyłem ja w muszkieterach odrazu zwraca uwage. Dorje nie przejmuj się za parenascie lat technologia bedzie taka ze wszyscy beda wygladac jak beda chcieli

malowany

Tak a za 50 lat nie będzie przepisów drogowych, gdyż auta będą latać:D

Dorje73

To co wymieniłeś to tylko uroda. A co ma do zaoferowania poza urodą ?

returner

nic, to Ci powinno wystarczyć na 3 lata a później yebać, next please :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
simon3333

Tak koślawe ruchy że aż odechciewa się na nią patrzeć pomimo urody.

gizmowa

Tak myślałem że jesteś kobietą :)
Co masz na myśli pisząc koślawe ruchy ?

Dorje73

Pełna zgoda. W samym filmie mnie nie oczarowała, wiadomo, że nie bedzie uznaną aktorką, ale kibicuję jej, żeby wskoczyła do showbiznesu i wywaliła plastikowe lale. Taką urodę powinno się promować

laxman

Promować to sobie można. Gdyby każda dziewczyna wyglądała jak ona, to nikt nie potrzebowałby tapety.

Dorje73

Ano. Siostre Olivie tez ma ładną :D. Ale ta to już max ♡ tak jak mowisz, wszystko jest ok

Kwiatkosiu9801

To nie ta Olivia Wilde.

Morska_Bryza

Olivia Wilde to pasztet. Kwadratowe twarze nie są atrakcyjne.

Dorje73

Też tak sądzę choć mi bardziej podoba się np.Laura vandervoort :)

Dorje73

Niesamowite- post i wszystkie komentarze tak płytkie i zbędne jak poruszany w nim temat. Niektórzy to powinni być zbanowani... w życiu.

Wictorias

Żeby Cię jeszcze podenerwować, nasza ślicznotka, pochodzi z bardzo bogatej, arystokratycznej rodziny, a więc poza niezaprzeczalną urodą, ma też pieniądze i pozycję społeczną i to od urodzenia... A tak przy okazji warto mieć trochę dystansu i przyjmować pewne posty z przymrużeniem oka, bez zbędnej powagi.

Dorje73

no to jest się czym chwalić w cv xD pozdro

Dorje73

tylko szczękę ma jak facet...

baron666

Jasne. Jak Sylvester Stallone... Co ty p..lisz?

Dorje73

CHyba ma już dwójkę dzieci. :-(

Moderatorrr

Juz trojke. W dodatku samych chlopcow.

Peet25_fw

Katoliczka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones