PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 291
ocen
7,2 10 1 149291
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

Animacja

ocenił(a) film na 10

Zdycydowanie najlepsza animacja w historii kina na równi z Królem Lwem według mnie . A wy jak sądzicie??

ocenił(a) film na 4
Darkadi15

A my że nie.

mhrocznyszatan

A my że tak.

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

A ja ,że jesteś blisko prawdy .... chociaż raz.
''Wall-E''
''Toy Story 3''
''Król Lew''
Jak wytresować smoka? ..... później gdzieś wcześniejsze ''Toy Story'' oraz ''Epoki'' itd itd. Oglądam z córką wiele animacji i filmów familijnych tak ,że jakieś tam rozeznanie jest.

ocenił(a) film na 10
Darkadi15

Najlepsza tuż po WALL-E'm ;).

Mlodzik91

Zgadzam się z pierwszym postem.. Jest na równi z Królem Lwem, ale najbardziej w historii kina Animacji zapadła mi w pamięci Śmierć Mufasy ile razy to już oglądałem to zawsze mi się chce płakać przy jego śmierci.

ocenił(a) film na 9
Darkadi15

"Król lew" zahacza o inne aspekty i jest b.dobrą bajką, ale mi się osobiście bardziej Toy Story podobało.

użytkownik usunięty
Darkadi15

Auta. Do dzisiaj bardzo podoba mi się fenomenalne ujęcie Doc Hudson'a biorącego bokiem winkiel na pustyni. Fantastycznie animowany kurz to jedna z wielu perełek jakie się pojawiają w tej bajce.

użytkownik usunięty

Toy Story. Król Lew to całkowicie inna belka. ;) Nie porównywajcie wgl bajki rysowanej krok po kroku a systemu który dopracowywał wszystko. To nie na miejscu.

ocenił(a) film na 10
Darkadi15

Dla mnie również Toy Story THE BEST!

Darkadi15

Kung Fu Panda lalala...

ocenił(a) film na 10
dawidking2

Mój pogląd na animację od czasu założenia tematu drastycznie się zmienił . Nadal uważam , że Toy Story 3 jest najlepszą animacja w historii ale co do Króla Lwa to nie uważam go nawet za bardzo dobry film. Król Lew jest przeciętny i jest skierowany do tych najmłodszych widzów. I tak ma u mnie dość wysoką ocenę ( 7 ) ale to tylko ze względu na sentyment gdyż na tej bajce się wychowałem. TOP 3 ANIMACJI : 1. Toy Story 3 , 2. Przygody Tintina , 3. ParaNorman

Darkadi15

Moje to

1:Kung Fu Panda 2
2:Jak wytresować smoka
3: Toy Story

Dremavorks 4Ever.

ocenił(a) film na 8
Darkadi15

Też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones