PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10740}
8,0 1 240
ocen
8,0 10 1 1240
The Plague Dogs
powrót do forum filmu The Plague Dogs

Powiem tyle

ocenił(a) film na 9

Ten film to emocjonalna maszynka do mięsa. A później inni dziwią się, że nie płaczę na śmierci Mufasy...

invix

Aż boję się obejrzeć, bo słyszałam wiele opinii podobnych do Twojej.

ocenił(a) film na 7
invix

Obejrzałem go dawno temu, jeszcze za dzieciaka, ale wszystko z niego pamiętam, i do dziś jest jedną z mocniejszych kinowo rzeczy jakie widziałem.
Mufasa przy tym to małe miki i kaszka dla niemowlaka.

ocenił(a) film na 8
invix

A co tam, odpowiem sobie po latach. "Król Lew" to bajka dla dzieci i dzieci mogą na niej płakać. Jak oglądałem to w 1 czy 2 klasie podstawówki to dziewczynki płakały. A Plague Dogs to film dla dorosłych, nie dla 8 latków, które nie pojmą tego co zostało tu przedstawione. Tam był sympatyczny Simba i dobry Mufasa, takie to było ładne i kolorowe jak pluszaki, więc dziecko może się popłakać jak jeden pluszak zginął. Tutaj mamy mroczny film o okrucieństwie, samotności i woli przetrwania. To jak dziecko ma coś pojąć, żeby się wruszać?

ocenił(a) film na 9
Major_Lazer

Teraz sama jestem taką dziewczynką, co to płacze na Królu Lwie, jak pisałam tę opinię to miałam naleciałości "edgy nastolatki" której jakieś tam puchate lwiątka nie wzruszają ;) Samo Plague Dogs i inne pokrewne, pełne śmierci animacje oglądałam po raz pierwszy jako bardzo młoda osoba i faktycznie trochę mnie to później zahartowało na typowe wyciskacze łez dla mojej ówczesnej grupy wiekowej. Ale generalnie teraz kompletnie zgadzam się z tym co napisałeś.

ocenił(a) film na 9
invix

w porównaniu do plague dogs śmierć mufasy jest nieironicznie poprostu komedią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones