PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279778}

Other Worlds

Tōi Sekai
7,0 1 504
oceny
7,0 10 1 1504
Tōi Sekai
powrót do forum filmu Tōi Sekai

piękne

ocenił(a) film na 9

najbardziej niezwykły i poruszający obraz -minuta! - jaki widziałam

szczerze polecam

ocenił(a) film na 5
nika_na

Być może nie odebrałem go we właściwy sposób ale wydał mi się tak trochę nijaki ;)

ocenił(a) film na 6
Mq112358

A ja wyczułem w tym chyba samobójstwo.

ocenił(a) film na 5
_Garret_Reza_

ja też "czuję" w tym samobójstwo. klimat mi się podoba, lubię taką kreskę, muzyka też taka deszczowo-melancholijna. ale jednak... trochę to pretensjonalne. wolałabym oglądać sam obraz, bez napisów-komentarzy niczym z pamiętnika gimnazjalistki.

ocenił(a) film na 7
ja_tu_tylko_sprzatam

Pretensjonalne? A co w tym pretensjonalnego? Historia dwójki ludzi z marzeniami, obawami. Daleki Świat. To niespełna półtorej minuty a ileż w tym treści! Pokuszę się o stwierdzenie, że w tym przypadku opinia zależy od dojrzałości osoby, która ogląda. Trudno bowiem nie zauważyć, nie poczuć całego ładunku emocji jaki przekazywany jest w tym krótkim czasie jaki reżyser nam daje, sam na sam z tym pięknym anime. Sam na sam ze sobą, swoimi obawami, marzeniami i z tą nadzieją w splocie rąk.

Kakut

Gdzie ty to masz? Kompletnie nie odebrałem tego 'filmu'

Kakut

Nie rozumiem jednej kwesti - tej obawy, gdy (prawdopodobnie) dziewczyna mówi: "Z jednym nie mogę się pogodzić, że kiedyś odnajdziesz swoją prawdziwą inną połówkę. Proszę zostań ze mną na zawsze". To takie paradoksalne dla mnie. :)

Kohle

Boi się, że odejdzie z inną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones