PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877360}

Szalony bóg

Mad God
6,8 1 067
ocen
6,8 10 1 1067
Szalony bóg
powrót do forum filmu Szalony bóg

Niestety wieje nudą. To powinien być film krótkometrażowy.

ocenił(a) film na 3
blissful_ignorance

Coo.. trzydzieści lat? Szkoda że ktoś nie zrobił autorowi przysługi i po trzech nie powiedział. Zostaw to zrób coś innego.

ocenił(a) film na 9
Valhilla

Trzeba być ignorantem żeby dać takiemu filmowi 1.

ocenił(a) film na 6
jasiu15

Zgadzam sie, ale trzeba tez byc ignorantem by wystawiac temu filmowi az 9 :) Jak dla mnie jedna, jak i druga ocena jest zbyt skrajna

ocenił(a) film na 9
tonkpils8888

Nie widziałem bardziej imponującego wizualnie filmu animowanego. A klimat też miał w moim guście.

ocenił(a) film na 9
tonkpils8888

Nie widziałem bardziej imponującego wizualnie filmu animowanego. A klimat też miał w moim guście.

ocenił(a) film na 6
jasiu15

no tak, ale wizualna strona to nie wszystko
dla mnie film 9 jako calosc wygladal tak samo dobrze ale mial historie lepsza

ocenił(a) film na 9
tonkpils8888

Historia po jednym seansie nie jest dla mnie jasna. Nie do końca zrozumiałem o co chodziło , muszę jeszxze raz obejrzeć. Natomiast mogę na pewno powiedzieć, że była intrygująca i razem ze stroną wizualną stworzyły świetną całość.

ocenił(a) film na 3
jasiu15

Wiadro żygów, tak streścic można wizualną oprawę tego czegoś nad czym stajecie w obronie.

Valhilla

Ty za to mógłbyś sobie streścić słownik ortograficzny.

ocenił(a) film na 3
Bob_Stork

to niczego nie zmieni produkcja to wiadro żygów

ocenił(a) film na 4
blissful_ignorance

Na 20 lat zarzucił projekt .

ocenił(a) film na 6
blissful_ignorance

Też ciężko mi dać tylko 6 tutaj. Animacja wspaniała, klimat i metaforyka w moim guście, tempo akcji, miodność fabuły, jasność tego, co się dzieje na ekranie, przynajmniej przy jednym seansie, już mniej. Po obejrzeniu poczytałem w necie recenzje i interpretacje i trochę mi to poprawiło odbiór tego filmu, ale nie zmieniło faktu, że się na nim niestety wynudziłem. Może nie jestem po prostu zbyt bystry na takie kino, no ale nie dam 7 ani więcej. Może kiedyś, jak jeszcze raz obejrzę, wiedząc już od stsrtu, co dokładnie oglądam i co to symbolizuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones