PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38514}
5,4 12 035
ocen
5,4 10 1 12035
5,0 6
ocen krytyków
RoboCop 3
powrót do forum filmu RoboCop 3

Szkoda, że część trzecia nie ma klimatu jedynki czy nawet nieco słabszej dwójki. Szkoda, że są tutaj rozwiązania scenariuszowe rodem z filmów dla dzieci i zwyczajnie niedorzeczne sceny. Film robiony na siłę wg mnie i psujący odbiór historii o elektronicznym gliniarzu. Remake z 2014 jest znacznie lepszy do tej części.

ocenił(a) film na 6
armarange

Zgadzam się. Natomiast mam trochę inne zdanie co do remake - jest po prostu tragiczny i wg mnie jest najgorszy (sam wygląd robocopa i jego motorek to jakaś komedia). Robocop 3 niestety też jest słaby, dałem mu 6 gwiazdek ze względu na sentyment z dzieciństwa, normalnie dostałby 3. Walka z ninja robotem to jakaś kpina.... Część pierwsza na blu-ray dumnie stoi na półce :-)

ocenił(a) film na 2
ardziey

Jeżeli trójka jest lepsza wg Ciebie od remake'a ze względuy na sentyment to ok. Twoje prawo. Jednak obiektywnie... remake nie robi z widza idioty. Trójka Robocopa już tak. To tandeta

ocenił(a) film na 7
armarange

Niestety 3 jest dla dzieci i tylko dla nich, jako 8 latek lubiłem bo wtedy wiele rzeczy włącznie z tandetnymi bajkami uwielbiałem. Ale z czasem człowiek nabierał gustu i fakt jest taki że 3 zeszmaciła serię i wolę już remake.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones