PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 661
ocen
7,8 10 1 425661
6,4 28
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

scena

ocenił(a) film na 9

jaka jest wasza ulubiona scena z Piratów (może być 2 bądź inne części)?
Bo mi (może się wydać dziwne) podoba się z scena, w której Turner jest
przywiązany do pala i ma być 'upieczony' przez tubylców i Sparrow mówi
do niego "Save me". to mi zapadło w pamięć - ten ton i strach w
głosie... Zajebiaszcze ;];];]

ocenił(a) film na 9
Phoenix21hp

Mi najbardziej podobała się scena gdzie Jack i Will walczyli na kole ;d ;d

Magdam93

Właśnie miałam to samo na myśli, ta scenka jest świetna a z pierwszej części to marsz zaklętych pod wodą podczas pełni, ogólnie wszystkie części piratów są niesamowite.

Magdam93

Tylko, że na kole walczył Will i Norrington ;))

A film rewelacja ;D

Johnny_D

tzn Will Jack i Norrington ;]
walnąłem małą gafę :P

Johnny_D

najlepsze jest jak Ci tubylcy gonią Jacka moment w którym wybiega na plażę:D

ocenił(a) film na 10
klakoi

Cała ta ucieczka i gonitwa po tej wyspie są za***iste i przezabawne :D

ocenił(a) film na 10
Magdam93

jeśli chodzi o dwójkę to DOKŁADNIE ta sama scena :))

ocenił(a) film na 10
Phoenix21hp

pierwsza scena, ktora mnie urzekla podczas ogladania tego filmu i jest jedna z moich ulubionych, to akcja z poczatku pierwszej czesci, kiedy Jack trzymal przy sobie Elizabeth i nastepnie powiedzial to swoje slynne zdanie "zapamietajcie ten dzien jako dzien, w ktorym prawie zlapaliscie Kapitana Jacka Sparrowa", po czym puscil Elizabeth i polecial w gore korzystajac z mechanizmu obok... i nagle wlacza sie ta genialna muzyka, cos pieknego :) Uwielbiam ta scene. Wsrod tych najlepszych mozna wymienic jeszcze wiele innych, jak np walke Jacka z Willem w kuźni (rowniez w pierwszej czesci), czy ucieczke Jacka przed kanibalami w drugiej (dosyc smiesznie to wygladalo i potem slowa Jacka o tym, ze to dzien, w ktorym prawie go zlapano, podczas ktorych wymawiania niechcacy zazyl natrysku :) W trylogii o piratach mnostwo scen jest bardzo dobrych albo genialnych i trudno wszystkie wymienic. Dla mnie "Piraci z Karaibow" to najlepszy film na swiecie (biorac pod uwage wszystkie trzy czesci) i zdecydowanie stawiam mu ocene 10/10. Bo jesli nie temu filmowi, to jakiemu? POLECAAAAAAMMM :-)

ocenił(a) film na 10
robot86

Mam wydanie DVD które strasznie mnie wkurzyło. Zamiast "Prawie złapaliście kapitana Jacka Sparrowa", jest "umknął wam kapitan Jack Sparow".

Phoenix21hp

Taak.Najlepsze sceny to te z Delegostosami.
I walka Willa ze Sparrowem i Noringhtonem;).

jagodataj

Najlepsza z 2 scena to ta walka na kole,mogę to oglądać codziennie i mi się nie znudzi :P

ocenił(a) film na 7
kamilx98

A jak dla mnie scena walki na kole jest przegięta. Dużo lepsza jest wcześniejsza scena, w której już się pojedynkują ale jeszcze nie na kole tylko najpierw na plaży, potem w dżungli i w końcu w ruinach młyna. Kiedy "przesiadają" się na koło włącza się efekciarstwo.

ocenił(a) film na 9
Phoenix21hp

Mnie się wszystkie podobały... ale najbardziej utkwił mi w pamięci moment dialogu z pierwszej części...
-Kim jesteś?
-Jest nikim.Dalekim kuzynem bratanka mojej siostry, ale pięnie śpiewa...
To mnie rozbroiło...

domdom19

Ja jakoś nie mogę znaleźć ulubionej sceny, bo cały film jest dla mnie wspaniały ;) Ale może najlepsza scena to jak Jack odzyskał już Perłę i jest kapitanem w końcówce "Klątwy Czarnej Perły" i scena w tym domku Tii Dalmy też jest fajna;)

Phoenix21hp

Najbardziej podoba mi się scena walki o skrzynkę, równie ta na kole jak i ta na plaży.Prócz tego cały film jest genialny.

ocenił(a) film na 7
Phoenix21hp

Ja uwielbiam scenę w której Jack mówi do tych dzikusów jaja ciach ciach. Jak złapali Willa

Phoenix21hp

Mi dużo bardziej podoba się pierwsza część Piratów, ale dróga też jest w porządku. Najbardziej podoba mi się scena jak na wyspie ten kompas, który prowadzi do tego co najbardziej pożądasz, pokazuje Elizabeth Jacka i ona się oburza, a jak wziął ten kompas Jack i wskazał mu Elizabeth to od razu oświadczył, że ona siedzi na skarbie :D

ocenił(a) film na 9
Phoenix21hp

a ja zdecydowanie najbardziej lubie, jak Elizabeth całuje Jacka ;D bo ona pasuje do jacka zdecydowanie bardziej do Jacka niż do Willa moim skromnym zdaniem xd
a co do innch scen, mnie się najbardziej podobały te z pozoru nic nie znaczące scenki, które nadawały całemu filmowi humoru i, że tak powiem, lekkości ;D do tych scenek zaliczam m.in.:
- jak elizabeth rzuca ze złości kamieniami w walczącego Willa, jacka i Norringtona
- jak dwie kobiety [prawdopodobnie 'lekkich obyczajów", ale nie wiadomo] dają z liśca jackowi
- jak Jack strzepuje z siebie ślinę Krakena
- jak więźniowie wabią psa z kluczami [wgl ten pies był fajny xDD]
- jak Jacka przeciążają owoce na palu, do którego jest przywiązany
i jeszcze kilka innych tego typu scen, o których właśnie nie pamiętam, ale których w piratach jest mnóstwo ;D

mokfa

co do tego psa na końcu 2 części po napisach jest z nim króciutki fragment ;)
sama dopiero jak 2 raz oglądałam wszystkie części kapłam się, że w każdej po napisach coś jest :D

ocenił(a) film na 9
Toille

a widzisz ;D ja zawsze po obejrzeniu filmu spokojnie czekam na koniec napisów, bo nigdy nic nie wiadomo ;d a nauczyłam sie tego od kiedy zauważyłam, że jest dodatkowa scena po shreku 2 ;D

aaale, to taka dygresja od tematu ;)

mokfa

hah ja chyba tak na serio dopiero po Piratach a myślę, że skoro w Shreku oglądałam po napisach (w kinie od razu jak się napisy pojawiły to powiedzieli, że jeszcze coś będzie) to powinnam być ostrożniejsza ;)
widzę, że fanka House'a? ;)

ocenił(a) film na 10
Toille

moje ulubione momenty to akcje z Krakenem ;]

ocenił(a) film na 10
carlosss00

ja mam wiele ulubionych momentów, śmiesznych lub nie, np. gdy Davy Jones gra na organach (ta cudowna muzyka!!!) albo jak Jack zeskoczył z ruin, wpadł w do dziury, a potem wtoczyło się na niego koło, świetne są też rozmowy grubego i chudego:)

ocenił(a) film na 10
Pirat_z_Karaibow

Najlepsze jest salto na tyczce w wykonaniu Jacka. Zawsze kłade się w tedy ze śmiechu...

ocenił(a) film na 10
Szwancolot

Jedne z najlepszych scen są na wyspie Pelegostosów. Np. jak to, kiedy załoga Perły uwięziona była w tych kulach nad przepaścią i próbowali się wydostać, a potem to całe turlanie się po wyspie. Tak samo ucieczka Jack'a z tym palem do którego go przywiązali. Oczywiscie walka Norringtona i Jack'a na kole tez była super.

ocenił(a) film na 10
CaptainGreenlight

ulubiona scena akcji z 2 to kiedy jack i will i noringhton walczyli na kole i kiedy elizabeth z dwoma glupkami [temu co oko wypada i koledze] walczyla z ludźmi davy jonsa [ najlepsze jak wymieniali sie mieczami ]
a z 3 to jak pod konciec walczą świetne!!!! i jak wszyscy po kolei krzycza fire
a scena humoru z 2 jak jack uciekł przed tubylcami a oni zobaczyli psa
z 3 śmieszne było kiedy zniszczyli statek gubernatora a tamci piraci którzy stali z tyłu zaczeli się cieszyc chociarz nic nie pomogli

ziomale552587

Mi z całej trylogii najbardziej podoba się walka w kole ;)

ocenił(a) film na 9
kamilx98

Na mnie ogromne wrażenie robiły sceny z Krakenem. Walka na kole też była fajna.

ocenił(a) film na 10
bonecrusher22

Wir na koniec "Na krancu Świata" też był super.

ocenił(a) film na 9
Phoenix21hp

zdecydowanie moment w trzeciej części gdy Jack zszokowany patrzy jak jego okręt ucieka:)) a to dzięki niesamowitym efektom dźwiękowym Hansa Zimmera!! i wszystkie zabawne sceny których nie dam rady wymienić- za dużo

ocenił(a) film na 10
karola__14_

najbardziej podobała mi się scena kiedy Kraken zatapiał Czarną Perłe

ocenił(a) film na 10
Phoenix21hp

kiedy wchodzi ojciec Jack'a z tym Kodeksem.. muzyka i mina Jackiego... zabójcze...:P

ocenił(a) film na 10
Phoenix21hp

z "jedynki" gdy Elizabeth spada ze skały i Jack ją ratuje oraz MOMENT no.1 gdy JACK walczy z Barbossą w jaskini MEEEEGA!:)... z "dwójki" oczywiście cała ta scena na wyspie łącznie z walką Elizabeth z "tymi dwoma ciamajdami":) ORAZ najlepsze: koło walka Willa, Nornghtona i Jacka i KIANIBALE na wczesniejszej wyspie hehe:) ... jeśli chodzi o "trójeczkę" to: Singapur, scena UP IS DOWN, zabranie piratów z Elizabeth jako królową Piratów! i ojcem Jacka:)!!! oraz ślub Willa I Beth, śmierć Willa, i najważniejsza scena z "3" ZNISZCZENIE LORDA BACKETA! :))

londontown

wszystko od momentu kiedy przyplyneli na wyspe. uwielbiam gre Johnego Deepa, zagral genialnie!

ocenił(a) film na 9
laurus007

walka na plaży i nieudolne próby zwrócenia na siebie uwagi przez Elizabeth :)

ocenił(a) film na 7
martynab

A mi się najbardziej podobało gdy Jack wybiega na palze zza drzew, wszyscy odetchnęli, a za nim kilkudziesięciu wojowników, a wszycy "Odbijamy!"

ocenił(a) film na 9
laurus007

Wszyystkie sceny, na których występował Depp...;d
nie no, ale jest ich wiele ...na pewno lubię ( chodzi mi tylko o 2 część )
- jak Jack i Elizabeth się całują
- jak rozmawiają wtedy co ona mówiła, że chce wyjść za mąż i on tak się do niej 'zaleca' ;p
- jak walczą na kole
- jak mają upiec Jack'a i on ucieka im na tej tyczce ;)
i mnóstwo innych :D

ocenił(a) film na 8
Phoenix21hp

Z 2 części śmierć Kapitana Jacka Sparrowa, walka na toczącym się kole i sceny na wyspie z kanibalami.

ocenił(a) film na 8
M0RiARTY

Najlepsi to byli Pintel I Ragetti czyli "wojowniczy homonkolus i jego kompan z drewnianym okiem" :) Zawsze śmieszyły mi żarty kiedy byli razem, po prostu ich humor był wspaniały:) Najlepsza była scena według mnie: w 2 części kiedy Tia Dalma pytai co trapi najbardziej mężczyżn a wszyscy odpowiadają morze, rachunki, kobieta, a Ragetti wyskakuje z takim tekstem: dyschotomia dobra i zła" :) po prostu padłem po tym a miny Gibbsa i Pintela to mistrzostwo.

ocenił(a) film na 9
adrian264

sceny na obu wyspach były niezastąpione, niczym nieskrępowana przyjemność :D

ocenił(a) film na 8
dlowicki

Dla mnie najlepsza ucieczka Jacka z wyspy przed kanibalami ( cała scena od przypłynięcia na tą wyspę ) i jak go Kraken opluł. :)

użytkownik usunięty
Numenesse

walka na kole młynskim
a z trojki jack i jones walczacy na masztach

ocenił(a) film na 7
Phoenix21hp

W jedynce najbardziej lubię przebywanie Jacka I Elizabeth na tej wysepce (jak tańczą i śpiewają a potem rano Jack przeżył mały szok ;D)
W dwójce cała akt na tej wyspie gdzie jest zakopana skrzynia umarlaka + "I've got jar of dirt!"
W trójce to posiedzenie piratów i Keith jako ojciec Jacka - mistrzostwo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones