PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 451
ocen
7,8 10 1 425451
6,4 27
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Zauważyłam coś ciekawego będąc na POTC2. Gdy Will wykradał klucz Jonsowi to włączyła się jego pozytywka, a ta pozytywka była w kształcie listka z jakąś tam buźką (chyba). Gdy jack był u Tia Dalmy i ona szukała dla niego słoja z ziemią to było pokazane jak Jack coś bierze ze stołu a koło tego co bierze ( chyba brał jakiś pierścionek ), był naszyjnik z wisiorkiem o kształcie i buźce takiej samej jak pozytywka u Davey'ego Jonsa. Tia Dalma opowiadając historię o Jonsie miała tak czerwone oczy jakby chciała sie rozpłakac. Wydaje mi się że to właśnie Tia Dalma była tą dziewczyną w której kochał sie Jones. Co o tym myślicie????? Czy wam też się tak wydaje???

ocenił(a) film na 10
sweetka

tez o tym pomyslalam i tez mi sie tak cos wydaje nawet robila takie gesty reka wskazujac ...na siebie:) zobaczymy co z tego wyniknie ja juz chce PzK 3!!!!!!

sweetka

Wiecie ja dopiero co pojade na ten filmik, ale zwróce na to większą uwage i powiem wam co o tym myśle. A tak przy okazji, czy podobał wam się film?
Bo pierwsza część była naprawde super!

ocenił(a) film na 10
okonek14

WOW! Jestes naprawde spostrzegawcza! Ale ja teraz sobie przypomniałam, że takie coś było! Bosko!

ocenił(a) film na 9
Ordinary

No mi osobiście podobał się film ale chyba 1 częśc byla ciut ciut lepsza. No ale obydwie są super. Życze przyjemnego oglądania ;]

ocenił(a) film na 10
sweetka

Eh ... według mnie II cześć jest duzo dużo lepsza niz pierwsza.
A co do Dalmy i Jones zgadzam się z Wami - cos w tym jest.

ocenił(a) film na 6
sweetka

1. Było już o tym
2. "w kształcie listka" :D jak dla mnie to było serce...

Oglądałem film już 4 razy (!!!) i to są na pewno te same symbole... zresztą ten motyw (serce z buźką) pojawia się też na tytułowej Skrzyni.
Co do oczu, to raczej Davy Jones miał takie "smutne" oczy kiedy kpt. Jack opowiadał mu o tym, że Will jest zakochany w dziewczynie, że mają wziąć ślub... Zresztą to możecie zobaczyć w dziale "Zwiastuny" (bodajże 'Clip 3')

Ale cieszy fakt, że coraz więcej osób oglądając film zwraca uwagę na szczegóły.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
sweetka

wiem o tym... pierwsza to zauważyłam i również pierwsza założyłam o tym post :)

ocenił(a) film na 9
Agniecha

Ahh no tak ale ja o tym nie wiedziałam ;/ No trudno jest i drugi ;] a ja byłam 3 razy na POTC2 . Ale dużo osób pisze że widziało buty Barbossy jak ta małpka gdzieś latała koło nich, ja tego nie widziałam chociaż byłam na tym filmie 3 razy.

ocenił(a) film na 7
sweetka

Jeśli ktoś ma soundtrack niech zwróci uwagę na to że w utworze "Tia Dalma" w pewnym momencie w tle słychać melodię pozytywki podobną do tej którą gra ta u Davy Jones'a, możę to nawet ta sama mloedia nie porównywałem ich:D

ocenił(a) film na 9
Siepacz

Tego to ja niezauważyłam choć często słyszałam ten sountrack ;] Będę musiała posłuchać go jeszcze raz ;]

ocenił(a) film na 8
Siepacz

motyw pozytywki pojawia się dość często w tym soudtracku.

ocenił(a) film na 9
roxa_losica

No to mamy następny dowód że to właśnie Tia Dalma była ukochaną Davy Jonsa. Ale nadal nie moge wpaśc na to dlaczego ona go zostawiła??? Jak myslicie??

ocenił(a) film na 9
sweetka

No to mamy następny dowód że to właśnie Tia Dalma była ukochaną Davy Jonsa. Ale nadal nie moge wpaśc na to dlaczego ona go zostawiła??? Jak myslicie??

sweetka

Oczywiście że tak to było jasne od zacęcia się filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones