PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 451
ocen
7,8 10 1 425451
6,4 27
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

7/10

ocenił(a) film na 7

film naprawde warty ogladniecia i wstyt mi za tych co dali mniej jak 7/10 jak ten ponizej
polecam

ocenił(a) film na 8
mario2525

Według mnie to najlepsza część z tej pirackiej serii.

ocenił(a) film na 10
miewam__koszmary

To prawda, jest po prostu świetna. Oryginalna i nietypowa w porównaniu do innych pirackich filmu :)

użytkownik usunięty
kala321

To prawda...kiedy miałem oglądać dwójkę spodziewałem się takiej samej bajki Disneya jaką była jedynka jednakże bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta część. Interesująca fabuła,dobra muzyka, świetna gra aktorów a w szczególności Deppa sprawiają że ten film jest na prawdę bardzo dobry i mogę go polecić każdemu.

mario2525

Mi wstyD za twoją ortografię. Ale prawda jest taka, że film kapitalny.

ocenił(a) film na 7
eowine

Dzieki za poprawienie mnie, to nie mozna juz piszac szybko i sie raz pomylic to natychmiast trzeba byc zbesztanym oj nie ladnie nie ladnie zaraz kogos za oferme ortograficzna miec, moze idz ucz Polskiego w szkole to bedzie mozna robic kartkoweczki nie ladnie . Ale przynajmniej nie zostalem zbesztany za swoj gust.

mario2525

To jest kompromitacja nie błąd. Człowieku ty serio wstydu nie masz by jeszcze się bronić w ten żałosny sposób.
Normalnie o ambicji tu mowy nie ma. A kartkóweczki to można robić dzieciaczkom, które opanowały sztukę czytania i pisania, ty takowej nie posiadasz.
Po za tym lekcje polskiego to ja dawno skończyłam jak byłam w liceum.

ocenił(a) film na 7
eowine

leck mich to am arsch pokartkuj sobie to

mario2525

Nie wiem co wciągałeś ale mocne to było XD

To robi się jeszcze bardziej żałosne:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mario2525

Ojeju biedny analfabeta przeżył traumę
HAHAHHAHHAH:DDDD

ocenił(a) film na 8
mario2525

"Nie" z przymiotnikami piszemy razem, a nazwę przedmiotu z małej litery. :) Czyli "wstyt" zamiast "wstyd" to nie był jednorazowy błąd. Wracaj do szkoły. :>

mario2525

popieram,,,,wszystkie części Piratów z Karaibów a było ich już 4 wyszły rewelacyjnie choć 1 i 2 część lubię najbardziej ,,,myślę że mało istotne jest czy ktoś tu robi błędy ort. czy nie .Ważniejsza jest prosta wypowiedź użytkownika który ma jasną opinie na dany temat .
Wracając jednak do tematu ocena 7/10 to już bardzo wysoka ocena i na pewno ten film na nią zasługuje .ja dałam mu 8/10 to niewielka różnica,,,,,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones