PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491118}

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
7,4 304 573
oceny
7,4 10 1 304573
5,3 24
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

nie pójdę na to do kina ;//

użytkownik usunięty

Jeśli okaże się ze Zac Efron zagra w 4 czesci to ja na to nie ide. jak mozna tak oszpecic taki super film ? ;//
mam nadzieje, ze to jednak tylko plotki ;)

ocenił(a) film na 7

Też mam taką nadzieję i w zupełności się z Tobą zgadzam;|

GrLouie_

gdzieś potwierdzał (Efron), że to na szczęście tylko ploty, ale "chętnie by wystąpił w takim wielkim przedsięwzięciu, gdyby dostał taką propozycję"(nie jest to dokładny cytat ale jest:))
w Piratach go nie widzę, co on by tu biedny robił? Jeszcze by paznokieć złamał w którymś momencie i byłaby tragedia...

godziasia

ZGADZAM SIE ... TOTALNA PORAZKA EFRON GRA W FILMACH NAWET DO ZNIESIENIA, ALE NA HIT TO SIE NIE NADAJE..... ON PO PROSTU NIE MOZE ZAGRAC W POWAZNEJ PRODUKCJI................ JAK MU NA TO POZWOLA POPELNIA SAMOBOJSTWO.... !!!!! TO DOPIERO BYLABY KASZANA...... CHYBA ZE JEDYNA JEGO ROLA W TYM FILMIE TO NP: CZYSZCZENIE KIBLI..... BO ON NAWET NIE POWINIEN STAC W TYM FIMIE OBOK DEPPA, BO DEPP TO PRAWDZIWY AKTOR...!!!!

marta098765

jakieś inne role dla niego to ewentualnie portowa prostytutka bądź sprzedawca kartofli na targu, innej opcji dla Niego nie widzę:]

Zgadzam się w pełni ale nie omieszkam opuścić kontynuacji jednego z najlepszych filmów przygodowych w historii kina. Szkoda tylko że zabraknie Keiry, uwielbiam ją i pasowała do tej serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones