PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491118}

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
7,4 304 573
oceny
7,4 10 1 304573
5,3 24
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

gdy Jack i Barbossa sa na ponce'a de Leone to tam w scenie gdy leza na lozku obok tego szkieletu on sie ewidentnie przekreca i patrzy na Jacka, o co z tym chodzilo ??
ze ten skarb byl przeklety czy co ??

ocenił(a) film na 8
Shanks1337

A czy ten szkielet po prostu nie przekręca się w strone przechylającej się części statku, gdy Jack chce wyciągnąć z jego rąk mapę ?

ocenił(a) film na 7
rusekolsztyn

no wlasnie nie wiem ;p
niby tak ale to tak dziwnie sie w tym samym momencie wydarzylo wszystko ;p

ocenił(a) film na 8
Shanks1337

Dziwne by było gdyby w innym momencie poruszył głowę.

ocenił(a) film na 10
Shanks1337

głowa poruszyła się w stronę w którą Jack przekręcał jego rękę - w prawo, jak patrzysz na ekran :P. Sprawiło to, że statek przechylił się w stronę gdzie powędrowała mapka, którą trzymał szkielet.
Skarb nie był przeklęty, po prostu tak to jest kiedy się przekręca ramię kilkusetleniego trupa XD nie wiem na czym to polega, ale tak jest, że głowa szkieletu wędruje tam gdzie ramię. Nie pytać czemu - nie byłem dobry z anatomii :P

ocenił(a) film na 9
gizmo666

Ale zastanawia mnie fakt dlaczego Barbossa mówił do Jacka by odstawił mape poruszając tylko ustami jakby bał się , że Ponce to usłyszy.

ocenił(a) film na 10
Luthien_Tinuviel

Pewnie żeby się Jack nie przestraszył, gdyby Barbossa krzyknął :P

gizmo666

To był Ponce de Leon który otrzymał dar nieśmiertelności od źródła ale widzimy niestety że jego cielesna forma nie wytrzymała próby czasu, choć on nadal żyje to tylko w formie szkieleta.

ocenił(a) film na 9
Dark1624

Uuu... to ja jednak na to nie idę. Cholernie zimno musiało mu być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones