PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491118}

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
7,4 304 569
ocen
7,4 10 1 304569
5,3 24
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

gdyby Johnny Depp nagle zrezygnował z następnej części kto by najbardziej pasował do tej roli
wiem że to trochę głupie pytanie ale chce się od was dowiedzieć kto waszym zdaniem pasowałby
do roli Kapitana Jacka Sparrowa chociaż wszyscy wiemy że Johnny Depp jest niezastąpiony.
Jestem wielkim fanem piratów i chciałbym się dowiedzieć kto by się nadawał na
niezastąpionego Deppa.Proszę o normalną odpowiedż.

ocenił(a) film na 10
fabi974

Ja sobie w roli kapitana Sparrowa nie potrafię wyobrazić nikogo innego. Depp zagrał idealnie :)

ocenił(a) film na 6
fabi974

moze Borys Szyc lub ewentualnie Tomek Karolak

ocenił(a) film na 10
Maniek910

hahahahahahaha dobre, dobre XD

ocenił(a) film na 7
fabi974

deep idealny do tej roli ale maciek z klanu tez by se dał rade

ocenił(a) film na 7
fabi974

miało byc rysiek:)

ocenił(a) film na 7
fabi974

a jesli chodzi o mormanlną odpowiedz to ci co byli brani pod uwage ch. walken, albo jim carey ale z careyem mogło by być "zasmiesznie"

ocenił(a) film na 9
suoma64

Przesunąć życiorys Sparrowa o kilka latek do przodu, i Christopher Walken dostałby wreszcie swoją szansę na karierę w Bollywood, obok Amitabha Bachchana ;)

fabi974

Może Dorota Rabczewska? Dorobionoby jej wąsy i bródkę no i idealnie by pasowała.

ocenił(a) film na 7
nudecroft

wiadomo cos o 5 czesci?

ocenił(a) film na 8
Anjunadave

Tak, premiera będzie 10 lipca 2015.

fabi974

Moze Gary Oldman

ocenił(a) film na 8
Carramba13

Mi on trochę nie pasuje do roli pirata : )

natka17_1998

Dlaczego Gary to świetny aktor potrafiący wykreować postać równie dobrze co Depp

ocenił(a) film na 8
Carramba13

No nie wiem. Nie jestem do końca przekonana. Ale zgadza się że to dobry aktor, nie przeczę.

ocenił(a) film na 3
fabi974

Jim Carrey :d

ocenił(a) film na 10
dawid1420

yeep i like it !

ocenił(a) film na 8
fabi974

Robert Downey Jr.

ocenił(a) film na 7
kalin88

Racja! Gdyby nie Johnny, to on mógłby ewentualnie zagrać Jacka Sparrowa i może nawet dobrze by mu to wyszło. Ale i tak myślę że Johnny Depp jest idealny do tej roli :).

ocenił(a) film na 6
fabi974

Robert Pattinson oczywiście, tylko film mógłby być trochę za straszny, bo on głównie gra bardzo straszne charaktery, których ludzie się potem boją latami.

ocenił(a) film na 5
fabi974

Wszędzie idioci. Jak Depp zrezygnował to nie było by już Jacka Sparrowa

ocenił(a) film na 8
WRMUFC

I to jest w sumie prawda. Bo nie wyobraziłam sobie żadnego aktora który mógłby zagrać Jacka : )

ocenił(a) film na 10
fabi974

nikt Depp "a nie zastapi to jest wręcz niemożliwe , nikt tak świetnie nie odegra roli Jacka Sparrow'a jak Johnny . Depp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones