PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491118}

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
7,4 304 573
oceny
7,4 10 1 304573
5,3 24
oceny krytyków
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

2 lata temu liczyłem na dobra 4 część. Po seansie stwierdziłem , że ten film był średni! Gdyby nie
Sparrow i Barbossa byłby beznadziejny! Trylogia była świetna, pełna zwrotów akcji i humorem
Jacka. Tutaj tego nie było. Oceniłem ten film na 7 powtórze: tylko ze względu na Deppa i Rusha !
żałosny wątek księdza z syreną, który prawie nic nie wniósł do filmu. Mam nadzieję, że nie
spartolą 5

ocenił(a) film na 9
pliseq

Muszę się zgodzić, i dodać coś od siebie:
Może i Will z Liz nie byli jacyś najlepsi (w szczególności gra aktorska blooma) ale w porónaniu do duetu Ksiądz + syrena - to wymiatali.

Film nie był zły - i pomysł z wprowadzeniem Penelope Cruz - był fajny, niestety zwalili sprawę...
1. Zamiast wprowadzić pirata z krwii i kości, Angelica okazuje się być 'stworzona' jako pirat przez Jacka Sparrowa.
2. Jej działania były głupie, a ona sama jest naiwna.
3. Chemia była niestety słaba, ona jak najbardziej pasuje na piratkę, niestety jej postać została źle rozpisana!
4. Czy na prawdę nie mogli wprowadzić charyzmatycznej, seksownej, NIE ZAGUBIONEJ żeńskiej postaci z pazurem, i PIRACKĄ naturą? Czy na serio potrzebna nam była druga LIZ, z alternatywnego uniwersum - w którym nie było Willa, więc wybrała Jacka, a ten ją porzucił? bo ja miałem takie wrażenie :<

Mam nadzieję, że 5 zajmie się ktoś inny - było by fajnie, i dodam coś jeszcze... SCENARIUSZ 2, 3 i 4 części jest SŁABY... serie ratują wątki humorystyczne, reżyseria (w 2, i 3), efekty specjalne, scenografia i charakteryzacja! Z grą aktorską oczywiście na czele :)
Rob mógłby nawet zostać, ale niech kolejną przygodę wymyśli ktoś inny!

ocenił(a) film na 7
Artemisek

Co do Willa to się zgodzę, lecz bardzo mi się podobała Liz we wszystkich częściach- może dlatego, że po prostu lubię Keirę. Angelica była rzeczywiście podobna do panny Swann

ocenił(a) film na 9
pliseq

Miejmy nadzieję, że w 5 będzie ciut mniej akrobatyki, a więcej sensownej fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones