PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689932}

Nieuchronna sprawiedliwość

A Certain Justice
4,8 906
ocen
4,8 10 1 906
Nieuchronna sprawiedliwość
powrót do forum filmu Nieuchronna sprawiedliwość

Co za szmira....

ocenił(a) film na 2

Nie ma co krytykować, bo dno dna.,...

ocenił(a) film na 6
waga55

To nie krytykuj, dno dla ciebie ..... a dla mnie film lepszy niż niektóre filmy klasy A.

ocenił(a) film na 2
barikson1989

Są gusta i guściki są ludzie i klamki. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
waga55

Są ludzie i taborety, jak chciałeś mnie obrazić tą klamką to masz odraz odpowiedz.
Jak nie , to dobieraj słowa bo to jest dla mnie jednoznacznie też w moją strone.

ocenił(a) film na 2
barikson1989

Powietrza nie można obrazić.

ocenił(a) film na 6
waga55

Polecam dobrego specjalistę , powodzenia.

barikson1989

Tobie nie pomógł, więc nie jest dobry (specjalista).
Jak już będziesz mógł oglądać filmy 12+, to zdobędziesz doświadczenie i może zaczniesz krytyczniej oceniać i wali mnie to, że tobie się podobało (masz prawo) jak też że koleś ocenił jako dno, bo On też ma do tego prawo, tak jak ma prawo klasyfikować na ludzi klamki taborety parapety kloce i co tam chce, a tylko gimbaza ma prawo poprawiać, bo dlatego jest gimbazą.

ocenił(a) film na 6
lesli_2

No następny , po co się pchasz jak nie masz nic sensownego do dodania ?
Filmy +12 dobre , długo nad tym myślałeś co ?
Myślisz że końcówka w moim nicku jest dla estetyki , bynajmniej nie ale po takim osobniku nie spodziewam bym się wysoce rozwiniętej inteligencji.
Jak już chcesz obrazić nazywając kogoś gimbazialistą to może upewnij się że nim jest , ale jak już wcześniej pisałem są ludzie i taborety.
A twoje zdanie z prawem poprawiania jest zabawne , wychodzi na to że każdy kto kogoś poprawia jest gimbazą nawet ja nią nie jest ..... hym może tak dowiedz się kto to jest ten gimbaza i odpisz.

A niewiedza to domena głupców .

barikson1989

baranie mam syna starszego od ciebie, więc nie wiem czym się chwalisz, to w twoim nicku sądząc po twoich wpisach, to może być liczba włosów na "orzeszkach". Pewnie myślisz, że wszyscy są głupi, albo sprzysięgli się przeciwko tobie?
Pomyśl nad tym zanim coś napiszesz

ocenił(a) film na 6
lesli_2

Ty chyba nawet nie wiesz co tam bazgrolisz i walisz tak z prostej , możesz być nawet emerytem i co z tego ?
Twój wpis jest głupi i nie ma sensu .. ale fakt starość nie radość.
Nie myślę że wszyscy są głupi tylko że się ludzi czepiasz bo masz mało udane życie i przychodzi się tu wyładować.
Bo normalny dorosły człowiek nie wali takich sarkastycznych tekstów bez powodu, up twoje pierwszy post.
Jak ktoś mnie chce obrazić głupimi tekstami w stylu , są ludzie i klamki , powietrza nie można obrazić ,
gimbaza to ja odpowiadam , nie daje takim osobnikowi powodów do satysfakcji.
Myślisz że jesteś taki inteligentny ale to po prostu zwykłe buractwo, taki z ciebie obrońca uciśnionych a mnie poprawiasz bym nikogo nie komentował.
To ty teraz pomyśl i zastanów się nad swoją logiką, twój wiek nie ma najmniejszego znaczenia, a na szacunek to trzeba sobie zapracować.

Powodzenia w dalszym trollowaniu na tej stronie i udawaniu bohatera.


ocenił(a) film na 6
barikson1989

w sklepie nie dla idiotów jest za 37 zeta
warto ?? czy nie

ocenił(a) film na 5
barikson1989

nie najgorszy ,nie najgorszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones