PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1134}

Lochy i smoki

Dungeons & Dragons
4,8 7 043
oceny
4,8 10 1 7043
3,7 3
oceny krytyków
Lochy i smoki
powrót do forum filmu Lochy i smoki

Takie gry jak BG czy Tormet uważam za najlepsze co powstało.Ale tego filmu po prosu nie znoszę.Jak można bło z pranować najstarszy system RPG.Gdzie był Wizards of the coast przy ty filmie?Mają najwsanialszy świat fantasy ,ogromny i aż czekaący na jakiś dobry scenariusz.Nie rozumiem gdzie ta firma w tedy była?

Karatos

gówniana gra to i film nie mógł być lepszy :)
---------------------------------------------
posta dedykuje tobie xenos

Slagoroku

Gówniane gry to macie w kraju żółtków.Aale do kogo ja mówie to fanatyka sushi i sake.Mam nadzieje że tym sie nażresz i udławisz za swoje głupoty.

Slagoroku

Slagoroku błysnąłeś(aś), nie ma co. Zasłużyłeś/aś na odpowiedź, jaką dał ci
Xanos. Kto młotem wojuje, ten młotem obrywa, parafrazując znane przysłowie.

Kathy_Selden

Gry komputerowe to perełki, spod szyldu Black Isle. System to przeważnie typowa napierdalanka, ale to zależy od MG. ^^ Wolę Warmłotka jednak.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
barry4500

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Karatos

to przykre że dzisiaj młodzież określa się mianem "fanów dnd" dlatego, że grali w baldura (który był swoją drogą ad&d, nie dnd). to tak, jakbym określał się mianem miłośnika sienkiewicza, bo grałem w medival total war, albo w najlepszym wypadku oglądałem ekranizację krzyżaków. eh...

ocenił(a) film na 8
djedrys

Dokładnie:) Trafiłeś w samo sedno. Dodam tylko że wspomniany wcześniej Torment rozgrywa się w świecie Planescape (Wieloświat), a nie na Torilu.

sagrado

Mechanika jest ta sama, to po pierwsze... Po drugie świat Planescape zawiera tak jakby wszystkie światy. ;p

ocenił(a) film na 4
Karatos

Też jestem fanem d&d i nie widzę w tym filmie nic poza dobrą rolą ironsa - w szczególności brak temu gniotowi ducha i atmosfery gier opartych na d&d, po drugie zbroje w które byli ubrani główni bohaterowie wołają o pomstę do nieba - mogę je porównać do zbroi z serialowego syfu znanego pod nazwą Power Rangers i wreszcie koleiny raz twórca filmu pokazał jakim jest ignorantem d&d stwarzając końcowe sceny walki smoków - na boga przecież we wszystkich grach opartych na d&d ilość smoków można policzyć na obydwu dłoniach.
A tutaj co ukazuje nam reżyser setki walczących złotych i czerwonych przygłupawych smoków - przecież smoki w każdej grze były stworzeniami legendarnymi i na dodatek były prawie nie do pokonania.
Gdybym chciał wymieniać kolejne niedociągnięcia filmu to były by ich dziesiątki ale nie ma to największego sensu - fakt faktem że film był by o niebo lepszy gdyby twórcy pograli w jakąś grę d&d i dopiero robili film a tak wyszedł syf nad syfy z dobrą grą ironsa i żenującą grafiką komputerową.

tomucho77

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Karatos


zanim zaczniesz pisac głupoty w internecie - SKOŃCZ PODSTAWÓWKE, BARANIE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones