PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=61}

Goście, goście II - korytarz czasu

Les Couloirs du temps: Les visiteurs 2
6,8 48 057
ocen
6,8 10 1 48057
7,3 3
oceny krytyków
Goście, goście II korytarz czasu
powrót do forum filmu Goście, goście II - korytarz czasu

Spójrzcie Polacy!!!! Dlaczego u nas nie robi się takich filmów (Nie mówię tu o "Seks misji"
,dawne czasy)? W Polsce do kin trafiają tylko:
a) Idiotyczne komedie,
b) Monstrualnie przesadzone dramaty psychologiczno uj wie jakie,
c) Czasami trafi się jakaś perełka np. Dzień Świra (Dramat ale... Z normą) czy Sala
Samobójców...
Niby nie ma zbytu na kino SF, fantasy... Spójrzmy na Wiedźmina i nie wspomnę o filmie
tylko
o serialu, był ciekawy, nie idealny ale oglądając go do głowy wpadały myśli (Olibcia jeśli
teraz robimy takie fantasy to co w 2000 którymś;) A tu kupka z kaszką... Starcy trzymają
nasze
kino, czasami prześliźnie się jakiś ciekawy osobnik (Reżyser) który później i tak
spierniczy z
kraju bo się go w nim nie słucha... PORAŻKA!

BISKUPMAT

U nas robią aktualnie filmy typu Kac Wawa.

BISKUPMAT

W 98 jeszcze nie było tak źle. ;)

RafX

98-2000 jeszcze ... Bogowie dajcie nam Polskie SF!!!! Tylu mamy pisarzy, świetne tytuły brać i kręcić...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Joanna_1970

Joasiu idź do psychiatry się leczyć na ten głupi łeb! I przestań mnie śledzić.

Ch uj cię obchodzi moje matura, a wąsy mam na miejscu. Ty pewnie tylko podstawówkę skończyłaś i się rzucasz o maturę...

RafX

Ja mam za sobą wyższe wykształcenie i własny biznes - coś co Ty będziesz miał jak ci zapłacą rodzice:D Mąż mówi żeby Cie olać - ale ja jestem diablicą!

Joanna_1970

Ciekawe jakież to wykształcenie? Rodzice zapłacą, choćby za książki. W twoją naukę pewnie grosza nie włożyli. Ja na razie nie zarabiam, ale chyba trzeba będzie czegoś dorywczo poszukać... Mam zamiar cię olać, ale trudno olać takiego psychola...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Joanna_1970

Naucz się cytować...

Ja wszczynam kłótnie? I kto się zwija? Wciąż tu jestem.

ocenił(a) film na 8
BISKUPMAT

Perełka? Z polskim kinem jest coraz lepiej, między innym dzięki PISF. Wszyscy w branży to przyznają. Żeby robić dobre kino sci-fi, trzeba mieć albo wybitną jednostkę (Timur Bekmambetov - Rosja) albo przemysł filmowy na wysokim poziomie (USA, Hiszpania, Wielka Brytania).

Mowiacy_do_reki

http://www.youtube.com/watch?v=uQvJ9Gsd9VQ&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=FMlTiFENkJI

Można też bez funduszy ;P

ocenił(a) film na 9
BISKUPMAT

Jakby zrobili taki film to od razu byłoby że się małpuje zachodnie produkcje
Ja bym zrobił remake filmu Pierścień Księżnej Anny

Mowiacy_do_reki

Przytocz może jakieś filmy stworzone przy udziale PISF.
Jeśli chodzi o duży kapitał, czy rozwinięty przemysł filmowy, to Dystrykt 9, wyprodukowany w RPA za około 3,5 miliona złotych rozkłada na łopatki całą polską kinematografię lat 2000 - 2012. Powodem mierności polskich produkcji jest fakt, iż reżyserowie nie robią u nas kariery dzięki talentowi, czy temu, że ich filmy się sprzedają- a przez koneksje rodzinne i znajomości. Cała branża filmowa to jedna wielka znajomość, w której osoby nieuwikłane kariery nie zrobią. Kwestie robienia filmów "na miarę" (o żydach dla żydów za polskie pieniądze) pominę, bo to wpisuje się w etos dzisiejszego "artyzmu" filmowego, a my nie o tym ;)

ocenił(a) film na 8
Gawsi

Nie dyskutuje z tobą, bo mnie śmieszysz.

Mowiacy_do_reki

Wygodna wymówka :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones