PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679701}

Ekipa

Entourage
6,1 16 440
ocen
6,1 10 1 16440
5,2 5
ocen krytyków
Ekipa
powrót do forum filmu Ekipa

Cienki

użytkownik usunięty

Film bazujący na bzykaniu, gołych cycach i niewybrednym .... bardzo niewybrednym słownictwie.
Wiem, są osoby , które rechoczą na samo słowo "wy**ać ci***e" itp I im gęściej takich zwrotów, tym Arcydzieło większe ;)
Inteligentne dialogi? chyba nie w tym filmie ...

Dokładnie pełne podsumowanie
Dla mnie najgorszy film jaki widziałem w ostatnich latach
Nawalili gwiazd i gwiazdeczek wszelkiego formatu i tyle sie wysilili
Jedynie Ari na plus

ocenił(a) film na 5

Typowy film na odmóżdżenie.

ocenił(a) film na 4

też nie rozumiem zachwytów nad tym filmem. Tylko Ari ok, reszta słaba.

Nawalili znanych twarzy, w każdych 10ciu minutach filmu trafi się ktoś baaardzo znany, nawet Warren Buffet. Szkoda że żadna z tych postaci nie wnosi nic do filmu. Pojawia się Ronda Rousey, pojawia się Emily Ratajkowski i ani jedna nie wnosi nic do akcji, no może ta druga odrobinę.

Czekałem aż w końcu ten film wypali i wszystko się jakoś połączy, a tu jeden wątek się kończy, drugi się kończy, film się smętnie kończy.

Może dla fanów serialu, których jakieś podteksty w tym filmie śmieszą, ale ja nie wiedziałem o co chodzi.

to jest film dla fanów serialu. Nie dziwie się, że wiele osób negatywnie się wypowiada na temat filmu, bo najpierw musieli by zobaczyć kilkadziesiąt godzin serialu. Bez serialu, film jest słaby, natomiast jako podsumowanie siedmiu lat - idealny. Jak pamiętam w kinie od razu można było zauważyć kto oglądał serial, a kto nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones