PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644432}

Czas na miłość

About Time
7,6 200 468
ocen
7,6 10 1 200468
6,8 23
oceny krytyków
Czas na miłość
powrót do forum filmu Czas na miłość

ten film jest po prostu głupi, poczynając od mega infantylnej metody przenoszenia w czasie, to jak główny bohater się o niej dowiaduje a kończąc na całej prostackiej (mam nadzieję że tylko tak przedstawionej) kulturze "United Kingdom" gdzie przekleństwa i pokazywanie fuc.....a jest tak oczywiste jak oddychanie.

użytkownik usunięty
MichaelTerran

Fakt,film jest słabiutki. Do bólu banalny i naiwny przez ciągłe zmienianie czasu. Poza tym ciągnie się jak flaki z olejem przez monotonię. Obecna średnia na filmwebie jest zdecydowanie za wysoka.

ocenił(a) film na 5
MichaelTerran

Jakoś mnie nie przekonuje ten film więcej niż 5.
Znamy wszyscy kilkadziesiąt filmów o przenoszeniu w czasie ale ten to coś słabo. Nie powiem płenta filmu ok ale jakoś ciężko mi się go oglądało.

ocenił(a) film na 6
MichaelTerran

Chyba Ci umyka idea średniej. Średnia nie polega na tym, że Ty albo któryś Twój rozmówca ustalacie, jaka ma być, bo inaczej jest to dziwne i niewłaściwe. :)
Średnia ocena ludzi informuje mnie, jak przeciętnie oceniają ten film ludzie. Ale ja jestem taki prosty. Ty natomiast ewidentnie chcesz, żeby ocena tysięcy ludzi oddawała nie to, co oni o filmie myślą, ale czy Tobie się spodoba.

ocenił(a) film na 6
hyrkan

Tak? Chyba nie będziemy tego filmidła stawiać na równi z Matrixem - 7,5, American Beauty - 7,6 czy Terminatorem2 - 7,6? Taka to "idea średniej" z d....... na filmweb!

ocenił(a) film na 6
MichaelTerran

Nadal nie bardzo chwyciłeś ideę średniej. Średnia nie jest "stawianiem na równi". Średnia informuje nas o opiniach widzów. Będę musiał Ci to napisać trzeci raz?

Gdybym chciał "stawiać na równi" cokolwiek, przecież nie prosiłbym o współpracę szeregowego nieuka z netów! Twoja ocena jest absolutnie nieistotna, możesz sobie jak każde inne dziecko kliknąć gwiazdeczki przy filmie i tyle. Ja oglądam średnią z waszych nieistotnych klików. Nikt, łącznie z Twoją mamą (przekaż wyrazy szacunku), nie pomyśli na serio, że moglibyśmy uznać Ciebie za twórcę wytycznych, co z czym należy "stawiać na równi".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones