PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4165}

Białe noce

White Nights
7,4 1 799
ocen
7,4 10 1 1799
7,2 6
ocen krytyków
Białe noce
powrót do forum filmu Białe noce

Film wyjątkowo średni

użytkownik usunięty

nie wiem skąd tak wysoka ocena. Sceny taneczne, owszem kawał dobrej choreografii, ale to tylko tyle i może aż tyle bo wyłącznie tylko tym broni się film. Co was tak nim urzekło?

ocenił(a) film na 10

Muzyka, opowiadana historia, którą można powiązać z biografią Barysznikowa, rozterki związane z miłością do ojczyzny, wspomnieniami, bliskimi ludźmi, a nową, "lepszą" ojczyzną, wolnością...
W tym filmie jest naprawdę sporo dobrych i ciekawych rzeczy, które mogą się podobać. Mnie natomiast dziwi twoja niska ocena :)

ocenił(a) film na 9

Właśnie dlatego taka wysoka ocena:)) Michaił Barysznikow rządzi:))hehe Pomysleć, że jeszcze parę dni temu go nie znałem. Dopiero zauważyłem go w filmie "Mój tata Barysznikow". Skądinąd świetny film. Choć rosyjski. Ale całkiem miły:))

ocenił(a) film na 6

Zgoda. Film pod względem aktorskim, czy fabularnym to średniak. Ale pamiętamy o nim głównie za sprawą świetnej ścieżki dźwiękowej, a przede wszystkim kilku niezłym piosenkom. I żeby było jeszcze śmieszniej, najsłynniejsza "Say You, Say Me", nie zosała wydana na oficjalnym soundtracku!

ocenił(a) film na 8

Pewnie wysoka ocena stąd, że kiedy oceniający zobaczyli twoją gębę, musieli ten film ocenić wysoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones