PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210898}

Babel

7,4 172 399
ocen
7,4 10 1 172399
7,0 23
oceny krytyków
Babel
powrót do forum filmu Babel

Mnie nie zachwycił

ocenił(a) film na 5

Byłam chcąc nie chcąc na tym filmie w kinie ( nocny spektakl) i niestety ale bardzo się przejechałam. Jak widzę film ma b. dużo zwolenników, więc pewnie jestem jedną z nielicznych o takiej opinii, no ale cóż. Ja osobiście nie polecam.

ocenił(a) film na 10
FleeSoul

Wypadałoby podać jakieś konkrety, a nie tylko "bardzo się przejechałam" xD

ocenił(a) film na 5
santalucia

dla mnie film był porąbany. Sam fakt że laska biega podnosząc spódniczkę pod którą nic nie ma.. a po za tym film był dla mnie po prostu nudny;(

ocenił(a) film na 10
FleeSoul

ale przecież to, że jedna z bohaterek ma psychiczne problemy, nie znaczy, że film jest porąbany, bo tak to większość filmów w ogóle jest porąbana ;)

ocenił(a) film na 5
santalucia

Są z pewnością filmy które mi się b. podobały a które Ty byś zmieszała z g..nem. Zrozum że film do mnie nie trafił od samego początku. może kiedyś jak znowu go obejrzę to zmienię zdanie, ale na ten czas nie mam zamiaru go zmieniać

ocenił(a) film na 8
FleeSoul

Ona w ten sposób chciała zwrócić na siebie uwagę, była wychowywana tylko z ojcem, który i tak poświęcał jej za mało uwagi. Uważam Twoją opinię za bezpodstawną i pozbawioną wszelkich logicznych, konkretnych argumentów, których po prostu nazwać nie potrafisz...

ocenił(a) film na 5
atopcia

Czy każdy film musi mi się podobać? Napisałam że może kiedyś zmienię o nim zdanie jak obejrzę go z innego punktu widzenia jeszcze raz. Ale na dzień dzisiejszy powtarzam, film mnie nudził, nie byłam w stanie go obejrzeć do końca. Zapewne za jakiś czas ponownie go obejrzę ponieważ w osłupienie wprowadziła mnie nota tego filmu i zdaję sobie sprawę że może źle wzięłam się za ten film. Nie zmuszaj mnie do rozbijania się na szczegóły w filmie który mnie całkowicie ZANUDZIŁ. Nie jestem w stanie po prostu określić błędów w tym filmie jak na nim zasypiałam.

ocenił(a) film na 8
FleeSoul

Do niczego nie zmuszam, nic takiego nie napisałam. Po prostu w moim mniemaniu nie zrozumiałaś tego filmu - i - faktycznie, jak sama powiedziałaś, najprawdopodobniej źle podeszłaś do tego filmu. Film nudny jest wtedy, kiedy się go nie rozumie lub przedstawiona problematyka nas nie interesuje. To wszystko, co chciałam powiedzieć.

ocenił(a) film na 5
atopcia

Napisałam wcześniej że zdaje sobie z tego sprawę. Oglądałam wiele trudnych filmów, ale ten akurat do mnie nie dotarł od odpowiedniej strony.

ocenił(a) film na 8
FleeSoul

W porządku. Mam nadzieję, ze nie odebrałaś moich wypowiedzi jako atak, bo nie taki był cel. :)

ocenił(a) film na 5
atopcia

wszystko w porządku;) Jakbyś miała coś wartego polecenia to zapraszam na PW;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones